profesjonalnE

SZKOLENIA


Zbiór najlepszych spotkań coachingowych z ekspertami Szkoły Pasji i Wizji.

Sama esencja ich duchowych doświadczeń i wiedzy.ŁUKASZ NAUMAN

To szkolenie dotyczy 5 różnych sposobów, "stylów" doświadczania Bożej obecności. Są to: styl kontemplatywny, intelektualny, usługujący, relacyjny, charyzmatyczny. Łukasz prowadzi nas w rozpoznaniu w jaki sposób Bóg objawia się najczęściej w naszym życiu oraz w rozpoznaniu i uszanowaniu prowadzenia Boga w życiu innych ludzi.

JOANNA KWIECIEŃ

W tym szkoleniu Joanna poprowadzi nas w biblijnym rozpoznawaniu oraz tłumaczeniu snów od Boga. Sny w Piśmie Świętym stanowią część składową Bożego planu zbawienia. Bóg przemawia do ludzi we śnie, aby im dopomóc, ostrzec ich lub oznajmić im swoje zamiary. Joanna wskazuje jakie kryteria spełnia sen od Boga oraz w jaki sposób Bóg komunikuje się z nami przez sny.

ANDRZEJ BURZYŃSKI

To szkolenie dotyczy biblijnych sposobów rozwiązywania problemów. Andrzej, który sam jest przedsiębiorcą i coachem, uczy w sposób niezmiernie praktyczny i życiowy. Biblia pełna jest wskazówek i zalecanych nawyków, które przeprowadza nas zwycięsko przez każdą życiową burze. Poznamy najważniejsze biblijne zalecenia w tej dziedzinie.


MAGDALENA KAMIŃSKA

Każdy z nas chce doświadczać życiowych przełomów i zmian na lepsze. W jaki sposób przygotować się na nie i współpracowac z Bogiem w procesie dokonywania się Bożych cudów? To szkolenie poprowadzi nas w rozpoznaniu prowadzenia Boga i odkrywania naszego życiowego powołania.

DAWID WAWRZYNIAK

Cokolwiek robimy w życiu ważne jest, by nauczyć się działać z innymi ludźmi z uszanowaniem ich osobistego obdarowania. To szkolenie koncentruje się na odpowiedzi

na nastepujące pytania: Jak współpracować z innymi? 

W jaki sposób rozpoznać obdarowanie u innych osób? 

Jak uwzględniać obdarowanie i talenty innych tworząc wspólne projekty?


JOANNA BARANOWSKA

Szukając swojej pasji i powołania często spoglądamy na siebie. Wydaje nam się, że nie mamy zbyt wielu zalet i mocnych stron. Wątpimy w swoje siły. W tym szkoleniu nauczymy się patrzeć na siebie Bożymi oczyma. Dostrzegać skarby tam, gdzie wcześniej widzieliśmy tylko błoto. Joanna poprowadzi nas poprzez odpowiednio zadane pytania do odkrycia Bożego potencjału.

Zainspiruj się moimi filmami!

Oglądaj filmy i transmisje LIVE, by mieć dostęp do konkretnej wiedzy
i źródła motywacji w swoim życiu.