Ten BONUS jest dostępny jeszcze tylko dla 4 osób!

Dodatkowe BONYSY dla pierwszych studentów w Szkole Pasji i Wizji! 

Warto zapisać się do Szkoły wcześniej. Dla pierwszych 6 osób przygotowaliśmy dodatkowe 4 prezenty o wartości 200zł.

Przynagleni miłością

Heidi Baker

Jak doświadczać żywej, potężnej, prawdziwej obecności kochającego Boga pośród nas dzisiaj?

W tej książce przeczytasz o relacjach z pierwszej ręki na temat życia pełnego znaków i cudów, a przede wszystkim życia pełnego Bożej obecności w jednym z najuboższych państw świat.

 

 „Przynagleni miłością” to to świadectwo miłości „aż do końca”. Znajdziesz tu wiele opowieści o cudach, których doświadczyła Heidi Baker oraz ludzie wokół niej. O pokonywaniu biedy, katastrof i prześladowań. O zwycięstwie i świadomości, ze „Bóg jest Bogiem i dlatego zawsze wystarczy”.

Moc przez Modlitwę

Edward E. Bounds

Modlitwa strzeże twierdzy dla Boga i dopóki szatan w jakikolwiek sposób może osłabić modlitwę, dopóty zyskuje, a gdy modlitwa umiera, twierdza jest zdobyta.


Musimy zachowywać modlitwę, jak wierny wartownik trzyma straż – z bezsenną czujnością. Musimy zachowywać ją w sile giganta. Komorze modlitewnej należą się nasze najświeższe siły, najspokojniejszy czas, nieskrępowane godziny bez pośpiechu. Odosobnione miejsce i dużo czasu są życiem modlitwy.

Doświadcz niemożliwego

Bill Johnson

Bóg pragnie, aby każdy wierzący doświadczał rzeczy niemożliwych. Choć samo to stwierdzenie wydaje się nam nierealne, nie traćmy ducha! To Jego obecność nad nami sprawia, że niemożliwe staje się możliwe. Naszym zadaniem jest uświadamiać sobie, że, po pierwsze, Bóg naprawdę z nami jest, a po drugie – chce, abyśmy dla Jego imienia i Jego chwały wypełnili wszystkie zadania wymienione w Wielkim Posłannictwie. 


Jeśli naprawdę uwierzymy, że Bóg jest z nami, to nie tylko usłyszymy Jego wezwanie do życia w mocy Królestwa, lecz także będziemy go wręcz oczekiwać. Jezus nakazał nam uzdrawianie chorych i wskrzeszanie martwych oraz wiele innych zadań. Powiedział, że nie będzie dla nas nic niemożliwego. Nadszedł czas, by zaufać Jego słowom i w Jego imieniu oraz dla Jego chwały zacząć tego doświadczać.

Jak przezwyciężać brak pewności siebie?

Joyce Meyer

Czy czujesz się niekochany i odrzucony przez bliskich, a może nawet przez Boga? Czy kiedy popełniasz jakieś błędy, przygniata cię poczucie  braku własnej wartości i  ułomności? Czy masz poczucie, że czyjeś sukcesy i zwycięstwa stanowią dla ciebie zagrożenie? Są to objawy destrukcyjnego problemu, który może zniszczyć nasze życie: braku pewności siebie.


W tej książce autorka przedstawia prawdy biblijne, które pomogą ci uporać się z brakiem pewności siebie. Kiedy znajdziesz w sobie odwagę, aby się różnić od innych, nabierzesz nowych sił i nauczysz się patrzyć na siebie i swoje wady z odpowiedniej perspektywy. Uświadamiając sobie, że twoja wartość opiera się na tym, co powiedział o tobie Bóg, nie zaś na twoich dokonaniach, nauczysz się, jak radzić sobie z krytyką i żyć pełnią życia.

Ten BONUS jest dostępny tylko DLA 4 OSÓB!

Pamiętaj o pozostałych BONUSACH!

Oprócz 4 intensywnych Modułów Szkoły Pasji i Wizji otrzymasz dostęp do profesjonalnych materiałów, które pozwolą Ci rozwijać się duchowo jeszcze szybciej. Te dodatkowe narzędzia będą Ci służyły na długo po zakończeniu Szkoły. Zawsze możesz do nich wrócić i pogłębić swoją wiedzę na dany temat. 

8-tygodniowy kurs online: 

JAK WZRASTAĆ DUCHOWO?

Wartość: 1600zł - w cenie Szkoły Pasji i Wizji

Przez 8 tygodni dowiesz się, jak należy prowadzić siebie samego w życiu.

Jak często i w jaki sposób stawiać sobie cele i jak planować poszczególne działania w swoim życiu?

Pakiet 6 profesjonalnych

WEBINARÓW

Wartość: 1200zł - w cenie Szkoły Pasji i Wizji

Te nagrania pozwolą Ci pogłębić zrozumienie kluczowych tematów związanych z praktycznym życiem chrześcijańskim.

Pakiet 6 profesjonalnych

SZKOLEŃ 

z ekspertami Szkoły Pasji i Wizji

Wartość: 2400zł - w cenie Szkoły Pasji i Wizji

Zbiór najlepszych spotkań coachingowych z zeszłego roku. Sama esencja doświadczeń i wiedzy ekspertów Szkoły Pasji i Wizji.

26 września w Gdańsku

WARSZTATY PASJI I WIZJI

Wartość: 200zł - w cenie Szkoły Pasji i Wizji

Poznasz ludzi, którzy kiedyś wyszli poza swoje ograniczenia i postawili krok wiary. Obecnie prowadzą instytucje, które służą tysiącom ludzi. 

Dołącz do Szkoły TERAZ!


W sumie wartość Szkoły = 10 400 zł

Twoja inwestycja to jedynie 1999 zł


PŁATNOŚĆ JEDNARAZOWA

oszczędzasz

 400 zł

1999

PŁATNOŚĆ CO MIESIĄC - 12 RAT

Niska rata 

1 w miesiącu

199

PŁATNOŚĆ W 12 RATACH

Niska, wygodna rata 

Zapłać kartą lub przez PayPal


199zł /miesiąc


100% RADOŚCI I SATYSFAKCJI

GWARANCJA 30-DNI

Wypróbuj moją Szkołę przez 30 dni bez żadnego ryzyka!

Może to szalone dawać taką gwarancję, ale wierzę w wartość mojej Szkoły i wierzę, że większość ludzi jest i chce być uczciwa.


Dlatego oferuję 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy!

Jeśli okaże się, że nie otrzymałaś/łeś wystarczająco wartościowego materiału, to napisz do mnie po skończeniu pierwszego miesiąca Szkoły, a dostaniesz zwrot całości wpłaconej kwoty. 

Polityka Prywatności   |      |   Regulamin   |   Kontakt