Forum

Znajdź odpowiedź, zadaj pytanie i połącz się z innymi użytkownikami!

Strona główna Rozmowy Public Forum Rozmowy z Agatą Odpowiedz na: Rozmowy z Agatą

• Robert

Członek
    17 stycznia 2021 na 07:36
    Piszę to drugi raz, i juz mi sie nie chce ubierac to w słowa żeby kogoś nie urazić, Prawda jest Prawdą. Będąc w kościele k. Przez 40 lat Bóg nauczył mnie jednego z 10 przykazań (ks. Wyjścia 20:5)  praktycznie kiedy na święta wielkanocne wszyscy stadnie podchodzili żeby ucalowac figurkę imitującą Jezusa (była martwa), ja jak tęmpa strzała poszedłem też przyglądając się po kościelnych malunkach, ustawiłem się w kolejce i kiedy chciałem cmoknnac w nogi  te figurkę która trzymał ksiądz Roman nadzialem się zębami na gwozdz ktorym była przybita ta zimna figurka do krzyża. Po tym wydarzeniu zrozumiałem w Duchu co to Prawda,kogo czcze  zrozumialem takze ze Bóg jest zyciem i że nigdy więcej mam tak nie robić bo Prawda nie ma nic wspólnego z kłamstwem. Wypisalem  z tej religi  świadomy za kim chce podążać. Dla mnie jest to wytłumaczenie praktyczne jak części się Boga w Duchu i Prawdzie. Chwała Panu który Żyje i mnie naucza.