Forum

Znajdź odpowiedź, zadaj pytanie i połącz się z innymi użytkownikami!

Strona główna Rozmowy Public Forum DZIEŃ DOBRY – EDYCJA 2021 Odpowiedz na: DZIEŃ DOBRY – EDYCJA 2021

  • Usuń użytkownika

    Usuń użytkownika
    1 marca 2021 na 13:16

    Witam wszystkich ciepło i serdecznie. Jestem Agnieszka (Agnes), mam 48 lat. Bóg pobłogosławił mi dwoma wspaniałymi synami z którymi mieszkam w Anglii, w Sheffield. Z perspektywy czasu widzę, że to Bóg pokierował mnie w to miejsce 11 lat temu, abym mogła Go prawdziwie poznać i doświadczać Jego Obecności. Chwała naszemu Bogu zawsze! Dzięki pandemii poznałam wspaniałe grupy biblijne z którymi spotykam się regularnie na zoomach by wspólnie studiować Boże Słowo. Jedna z sióstr poleciła mi filmiki Agatki i szczerze mówiąc podeszłam do tego bardzo ostrożnie… Nikogo nie zaskoczę, kiedy przyznam, że to właśnie było milowym krokiem, który sprawił, że moje duchowe życie zaczęło nabierać coraz większych rumieńców. Bóg pobudza moje serce do większych i śmielszych pragnień by wypełniać Jego wolę, Jego plan dla mojego życia, a nie mój własny plan. Dlatego tutaj jestem, dziękując Bogu za kolejną szansę, za możliwość poznania ludzi szczerze kochających Jezusa, naszego Życiodajnego Króla. Dziękuję Wam za to, że jesteście. Błogosławię wszystkich i do zobaczenia wieczorem.