Forum

Znajdź odpowiedź, zadaj pytanie i połącz się z innymi użytkownikami!

Strona główna Rozmowy Public Forum DZIEŃ DOBRY – EDYCJA 2021 Odpowiedz na: DZIEŃ DOBRY – EDYCJA 2021

  • Usuń użytkownika

    Usuń użytkownika
    7 marca 2021 na 13:17

    Pokój i dobro,

    Miło mi Was poznać. Wasze świadectwa są cudowne, pokazują raz za razem Bożą dobroć. Ja idę z Jezusem od 7 lat. Bóg zawołał mnie ustami mojego męża, w momencie, gdy chciałam zgłębiać okultyzm oraz gdy mocno zachwiało się moje małżeństwo, a na 30 urodziny dostałam diagnozę, że nie będę mamą. Wtedy poprosiłam Maryję, żeby mnie prowadziła, bo czułam się jak zagubione dziecko (nie umiałam się nawet modlić, nie wiedziałam jak odmawiać Różaniec czy Koronkę). Dziś mam 37 lat, 5 letnią Córeczkę i separację z mężem, właśnie muszę kupić mieszkanie i może to dziwnie zabrzmi, ale do tego miejsca prowadził mnie i przygotowywał Jezus. Mimo poczucia, tak zupełnie po ludzku, kolejnej tragedii życiowej, czuję w sercu Boży Pokój. Dzięki temu też mogę tu być, bo mojemu mężowi zaczęło bardzo przeszkadzać moje nawrócenie i pragnienie Boga. Wiem, że Bóg jest, troszczy się o mnie i każdego członka mojej rodziny, że wszystko będzie dobrze nieważne jak. Błogosławię ten trudny czas, bo Bóg mi już nie raz pokazał, że właśnie ten najtrudniejszy czas przynosi najlepsze owoce oraz jest niezbędnym elementem ćwiczenia serca w ufności do Pana. Przechodzę kolejny etap w moim wzrastaniu w wierze, żeby niezależnie od okoliczności cieszyć się tylko z tego, że mam Pana. Nauczyć się, żeby patrzeć tylko w Jego oczy i iść po wodzie w czasie burzy. Chcę wykorzystać ten czas na maxa, nauczyć się lepiej rozeznawać i zawsze robić to czego chce ode mnie Pan.

    Pozdrawiam ciepło z Panem Bogiem niech Duch Święty prowadzi nas na głębiny…