Forum

Znajdź odpowiedź, zadaj pytanie i połącz się z innymi użytkownikami!

Strona główna Rozmowy Public Forum DZIEŃ DOBRY – EDYCJA 2021 Odpowiedz na: DZIEŃ DOBRY – EDYCJA 2021

  • Anonimowy

    Gość
    13 marca 2021 na 00:21

    Cześć, kochani!

    Potraktuję to jako ćwiczenie w wychodzeniu ze strefy komfortu i też się przedstawię 🙂

    Z tej strony Ania, od ponad 14 lat krakuska, a pochodzę z mniej więcej centralnej Polski.

    W relacji z Bogiem brakuje mi pełnego zaufania, takiego prawdziwego kroku wiary, oddania Mu sterów. Mimo że doświadczam Jego łaski, opieki, wciąż mam sobie jakieś blokady, obawy. W takim rozkroku stoję już dobrych kilka lat (a może i całe dotychczasowe życie?). I to chyba jest główny powód, dla którego znalazłam się w tej szkole 🙂

    A inne powody? Chciałabym odkryć w sobie tę iskrę, płomień, zapał – pasję i powołanie.

    Chciałabym też, żeby moje życie zaczęło być życiodajne dla innych. Żebym mogła „podawać dalej”, uruchomić w sobie tryb przepływu – już nie tylko chłonąć, ale czuć, że ja też mogę dać coś od siebie i że to będzie coś wartościowego.

    Tym, co ostatnio jakoś wracało do mnie (w Słowie, nauczaniach) i rezonowało przed rozpoczęciem i w pierwszych dniach szkoły, jest posłuszeństwo (trudna dla mnie sprawa i niezbyt lubiane słowo;). Myślę, że to może być dla mnie czas nawrócenia i uczenia się posłuszeństwa. Ale przede wszystkim czas łaski i poznawania Boga – a po dość długim okresie szukania, tułania się i wewnętrznego zmagania ze sobą apetyt mam duży!

    Cieszę się na ten wspólny czas! Cieszę się, że będę mogła Was wszystkich poznać i wspólnie odkrywać, jakie dary, marzenia, dobre i piękne rzeczy Bóg w nas złożył. Wzajemnie się budować i doświadczać Jego błogosławieństwa, działania, przełomów. Wierzę, że On przygotował dla nas wspaniałe rzeczy 🙂

    Pozdrawiam Was serdecznie!