Forum

Znajdź odpowiedź, zadaj pytanie i połącz się z innymi użytkownikami!

Strona główna Rozmowy Public Forum ŚWIADECTWA Odpowiedz na: ŚWIADECTWA

  • Usuń użytkownika

    Usuń użytkownika
    21 czerwca 2021 na 18:30

    Wow, niesamowite świadectwa Kochani! Dziękuje, że się tym podzieliliście… Mi równiez toważyszyło pragnienie poznania Boga (jak Basiu wspomniałaś), tez przez 40 lat trwałam w KK ale nie czułam tam Bożej obecności… odkąd pamiętam, w myślach rozmawiałam z Bogiem. Od kiedy zamieszkałam z dziećmi w Anglii, pewne wydarzenia przyspieszyły w niewiarygodny sposób. Kiedy pracowałam u angielskiej chrześcijanki i Ona modliła się na językach o mnie i mojego syna – pytałam w myślach Boga co to jest, jeżeli to coś, Go obraża, to ja Go przepraszam, proszę o wybaczenie… Kiedy sąsiad, który był bardzo niemiły, króregoś dnia wychodząc z żoną powiedział, że się wyprowadza – nie wierzyłam, że dobrze usłyszałam… Ale Pan zadziałał i uwolnił nas od ludzi, którzy bardzo uprzykrzali życie mi i moim synom… Mam wiele dowodów na Boże działanie w moim życiu. To prawdziwy cud, że akurat blisko mnie zamieszkała Polka – chrześcijanka. To cud, że kiedy modliłam sie o wspólnotę, pomimo lockdawnu – poznałam cudownych ludzi oddanych Bogu całym sercem. A od marca jeszcze ta szkoła – Bóg jest Dobry! Pomimo, że moja przestrzeń jest ograniczona, ponieważ opiekuję się synem z autystycznymi zaburzeniami i nie mogę pracować poza domem – Bóg dał mi mozliwość działania na Jego chwałę! To są prawdziwe cuda! Mam Boży pokój w sercu, ta szkoła uświadomiła mi również moje powołanie – czuję, aby modlić się o ludzi, aby wstawiać się do Boga za ludżmi, czuję w sercu takie pragnienie i myślę, że to może być właśnie Boża odpowiedż na moje pytanie – co mam robić Panie? Błogosławię każdego z Was Kochani, dziękuję Jezusowi za Jego Posłuszeństwo, za Jego Ofiarę, za Jego przelaną Krew i otwarcie bramy do Nieba. Dziękuję naszemu Ojcu za Jego prowadzenie, za to, że otwiera właściwe drzwi, że otwiera nasze oczy i uszy, że prowadzi nas, że burzy mury, które były przeszkodą aby rozumieć i doświadczać więcej, bo nasz Pan ma dla nas więcej i więcej… Chwała naszemu Bogu! Wszystkich Was przytulam mocno Kochani bracia i siostry i błogosławię Was i Wam w waszej drodze na Boża chwałę! Amen!