Forum

Znajdź odpowiedź, zadaj pytanie i połącz się z innymi użytkownikami!

Strona główna Rozmowy Public Forum 50 plus minus

• 50 plus minus

Iwona zaktualizowano 1 tydzień, 5 dni temu 4 Członkowie · 7 Wpisy
  • Iwona

Członek
    22 marca 2021 na 10:14

Mam 51 lat. Szukam kontaktu z osobami w wieku plus/minus 50, które zaczynają prawdziwą przygodę z Panem Bogiem albo takie które szukają swojego powołania. Albo takie osoby, które dopiero po 50 odkryły o co w tym wszystkim chodzi:)))Szukam inspiracji. Mam wielkie pragnienie, żeby pójść dalej z Panem Bogiem, ale jak to zrobić będąc już po 50?

Pozdrawiam

• Edyta Lis

Członek
    23 marca 2021 na 08:51

Witaj Iwonko

Ja też mam 50 lat. Od urodzenia byłam praktykującą katoliczką. W czerwcu 2020 ochrzciłam się. W wierze jestem niemowlakiem i tak naprawę dopiero teraz uczę się Boga. Poznaje jaki jest cudowny.

Pozdrawiam

• Iwona

Członek
    26 marca 2021 na 16:09

Dziękuję za odzwew. Moze chcialbys pogadac, wymienic sie myslami, podzielic? Daj znac!

• Eva Wojnarová

Członek
    30 marca 2021 na 06:57

Iwona, mam 52 lata i jak napisalas, zaczynam odkrywac, o co w tym wszystkim chodzi. Bog mnie znalazl i zaprosil 30 lat temu, duzo z Nim przezylam, ale dopiero teraz odkrywam tak wazne podstawowe rzeczy.

Pozdrawiam

• Iwona

Członek
      30 marca 2021 na 09:28

Hej Eva, u mnie podobnie. Może nie tak długo z Panem Bogiem, ale wystarczająco długo aby być na wyższym poziomie:))) A mnie się wydaje, że ciągle raczkuję:))) I nie jest to dobre:))))

• Gosia

Członek
    6 kwietnia 2021 na 02:47

Witaj Iwona, jestem Gosia 50 plus, i wiele juz w zyciu przeszłam,

życie z Jezusem jest niesamowite i nasza dojrzałość dodaje dodatkowej perspektywy..

Gdy wydaje mi sie ze to wszystko zbyt powoli sie dzieje w moim zyciu,, mysle o Abrahamie i Mojzeszu, ich podróże tez sie późno zaczęły.

Wszystko przed nami , widze ze Bóg znowu robi nowa rzecz w moim zyciu.

Chetnie z tobą porozmawiam, daj znac!

• Iwona

Członek
      7 kwietnia 2021 na 09:41

Hej Gosiu, dzięki za słowa otuchy. Też chętnie pogadam.

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

Oryginalny post
0 w 0 wpisy Czerwiec 2018
Teraz