Forum

Znajdź odpowiedź, zadaj pytanie i połącz się z innymi użytkownikami!

Strona główna Rozmowy Public Forum Książki

  • Książki

    Posted by Usuń użytkownika on 18 maja 2020 na 18:54

    Jakie książki polecacie, by się zbudować duchowo?

    Usuń użytkownika Odpowiedział 3 lata, 3 miesięcy temu 9 Członkowie · 12 Odpowiedzi
  • 12 Odpowiedzi
  • Usuń użytkownika

    Usuń użytkownika
    20 maja 2020 na 21:13

    Mam troche książek. Chris i Kerry Shookowie” Znajdz swój cud”, Lara Casey” Boży ogrodnik”, W. Walaszczyk” Pocałunek nieba”, Joyce Meyer” Mysli pełne mocy”. Ksiazka Joyc to byla moja pierwsza ksiazka w tej tematyce. Książek chrzescijanskich mam jeszcze troche.

    • Agata

      Administrator
      26 maja 2020 na 12:28

      Hej Gabrysiu, czy polecasz tę książkę Myśli pełne mocy? Chciałam ją właśnie kupić…

      • Usuń użytkownika

        Usuń użytkownika
        26 maja 2020 na 15:53

        Dzień dobry Agatko. Polecam. Jak ja kupowalam, to wszystkiego nie rozumialam, wrecz w wielu punktach sie nie zgadzalam. Musze wrócic do tej lektury.

  • Usuń użytkownika

    Usuń użytkownika
    22 maja 2020 na 08:55

    Polecam książki Reinharda Hirtlera(odrzuć skojarzenia).”Nowe Przymierze”lub “Żyj bez ograniczeń”.Na You Tube jest dużo relacji z jego nauczaniem,poleca m też :Andrew Wommack”Duch,dusza i ciało”,John Eldrege”Przenosić Góry”,”Pełnia Serca”,no i oczywiście jeśli nie czytałaś Paul Young”Chata”

  • Usuń użytkownika

    Usuń użytkownika
    28 maja 2020 na 17:30

    Hej, w lekcji o powołaniu Agata wspomina o książkach nt. przebudzeń duchowych. Czy mogę prosić o jakieś tytuły? Temat naprawdę niesamowity.

  • Usuń użytkownika

    Usuń użytkownika
    16 czerwca 2020 na 19:21

    Kris Vallotton “Duchowe wojny”

    Piotr Pawlukiewicz “Jesteś marką”

    James Allen “Tak jak człowiek myśli” można również znaleźć filmik z tej książeczki(to zaledwie 35str)Abi Lopez

    “Bitwa o umysł” Joyce Meyer

  • Usuń użytkownika

    Usuń użytkownika
    5 listopada 2020 na 15:21

    Witajcie dla par :

    5 Języków Miłości dla mężczyzn Gary Chapman

    mi i mojej żonie pomogło się zbliżyć doi siebue 🙂 Parze animatorskiej z mojego kręgu również 🙂 miłej lektury 🙂

  • Usuń użytkownika

    Usuń użytkownika
    7 grudnia 2020 na 13:57

    Kochani uczestnicy szkoły, bardzo polecam Wam książkę jednego z najbardziej wpływowych ewangelistów tych czasów Daniela Kolendy „Żyj zanim umrzesz” Jak rozpoznać Bożą wolę dla Twojego życia. Daniel Kolenda w prosty sposób odpowiada na pytania które zadaje sobie każdy wierzący który pragnie Bożej woli dla swojego życia. Szczerze polecam, czytając tą książkę, Duch Święty dotykał mojego wnętrza, rozbudzał pasję i dawał zrozumienie. To co najważniejsze dla mnie gdy sięgam po książki, to by były oparte na Bożym słowie. https://szaron.pl/ksiazki/5892-żyj-zanim-umrzesz-daniel-kolenda-9788363271336.html

  • Agata

    Administrator
    9 grudnia 2020 na 17:43

    Polecam lektury Szkoły PAsji i Wizji. Jedna na każdy miesiąc nauki 🙂

    https://pasjaiwizja.pl/wp-content/uploads/2020/12/Copy-of-Copy-of-Copy-of-Peter-Wright-1.pdf

  • Usuń użytkownika

    Usuń użytkownika
    14 grudnia 2020 na 21:58

    Ja również polecam wszystkim pozycję Jentezena Franklina POST, zawiera niesamowite świadectwa które budują wiarę. Czytałam pierwszy raz w tamtym roku i od tamtego czasu przyszedł w moim życiu duchowym przełom. W tym roku zamierzam przeczytać ją kolejny raz. Kochani warto!

  • Usuń użytkownika

    Usuń użytkownika
    21 grudnia 2020 na 19:09

    Witajcie , czas abym i ja się podzieliła książkami. Bardzo cenię sobie praktyczną wiedzę, którą mogę zastosować Tu i TERAZ . 🙂 oraz interesują mnie książki , które pokazują mi walkę duchową Bożych ludzi , z czym się zmierzyli , na co trzeba uważać, jak sobie poradzić w pewnych sytuacjach , dlatego cenię sobie książki , nauczycieli , którzy wyciągnęli w prosty sposób kwintesencję Słowa na każdą okoliczność .

    dlatego polecam książki Derek Prince tak jak :

    1. Moc ogłaszanego Słowa Bożego
    2. Ochrona przed zwiedzeniem
    3. Tajemnice skutecznej modlitwy
    4. Burzenie warowni
    5. Zmieniaj historię poprzez modlitwę i post
    6. BOŻE LEKARSTWO NA ODRZUCENIe
    7. CZY TWÓJ JĘZYK POTRZEBUJE UZDROWIENIA?
    8. Za cenę krwi
  • Usuń użytkownika

    Usuń użytkownika
    21 grudnia 2020 na 21:25

    Edyta, też czytałam kilka książek Derek Prince, taki must read jeśli chodzi o chrześcijańskie lektury 🙂 Szczególne polecam „Moc ogłaszanego słowa” dostałam ją na urodziny 3 lata temu i towarzyszy mi bardzo często gdy zmierzam się z czymś trudnym. Po przeczytaniu tej książki nauczyłam się proklamować Boże Słowo i dostrzegać moc Jego działania w konkretnych sytuacjach. Za cenę krwi” to również cenna dla mnie pozycja, wprowadziła mnie w większa świadomość tego czym naprawdę jest ofiara Jezusa i jakie znaczenie ma w moim życiu. Warto do niej wracać i dzięki Twojemu postowi zamierzam przeczytać ja po raz kolejny 🙂

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

Start of Discussion
0 w 0 odpowiedzi Czerwiec 2018
Teraz