Forum

Znajdź odpowiedź, zadaj pytanie i połącz się z innymi użytkownikami!

Strona główna Rozmowy Public Forum Podziękowanie

• Podziękowanie

DAVID LEONIUK zaktualizowano 8 miesięcy temu 1 Członek · 1 Wpis
  • DAVID LEONIUK

Członek
    17 lutego 2021 na 23:45

<div>Droga Agato, zapisując się do szkoły: Pasja i Wizja, nie miałam pewności na co się zapisuje, uczyniłem to bo coś w środku mnie mówiło, że to jest coś dla mnie, coś z czego wzrosnę duchowo. Chociaż mieszkając w USA, jest duża różnica czasowa i te; klasy, grupy, naucznia wypadały akurat gdy pracuję, jednak Bóg pomógł i w tym: bym miał czas i społeczność z Wami, z klasą. Dlaczego dał mi Pan ten czas i możliwość?</div><div>Dzisiaj po czteromiesięcznym nauczaniu, które przekształciło się nie tylko w informacje, czy nauczanie ale moja rodzina duchowa wzrosła .</div><div>Wspólnoty czas nie tylko nakierował mnie na drogę przeznaczenia, nie tylko ukazało mi co jest moim celem i powołaniem, nie tylko potwierdziło mi to: co już wiedziałem, nie tylko dostałem potwierdzenie poprzez drugie osoby, (które prowadzą te szkolenie)co Bóg mówi do mnie poprzez nich ale ta: więź, która powstała między nami (osoby prowadzące, osoby biorące udział w szkoleniu i oczywiście Ty Agatko)jest czymś wspaniałym, czymś co jedynie może uczynić miłość Boża. Teraz powstała w nas więź Duchowa, niektórzy z nas, postanowiliśmy dalej spotykać się poprzez WhotsApp i już założyliśmy grupę internetową i kontynujemy naszą relację.</div><div>Dzisiaj już wiem dlaczego zapisałem się na ten kurs, wiem, że to Duch Święty wskazał mi bym się zapisał, bym był Mu posłuszny, więc tak też i zrobiłem. </div><div>Dzisiaj mam pewność co do swojego powołania, dzisiaj wiem jaki jest plan względem mnie, za którym podążam i wiem to, że Bóg jest ze mną, bo potwierdził mi to: właśnie podczas tego szkolenia, teraz wiem, którędy mam iść, by dojść do zwycięstwa, którą drogą mam kroczyć do poznania, teraz wiem kim ja jestem w Bożych oczach, jaki jest cel mego istnienia i jaki jest kolejny krok: by przybliżyć się do mojego Taty: WSPANIAŁEGO BOGA JAHWE. </div><div>Te szkolenie jest wspaniałą służbą , dzięki niej wiele się nauczyłem i poznałem wspaniałych Bożych ludzi.</div><div>
    </div><div>Dziękuję Agato za Twoje poświęcenie: za czas, za służbę którą czynisz dla BOGA i JEGO KRÓLESTWA. </div><div>Agato niechaj dalej Święty Bóg Cię prowadzi, </div><div>moc Bożych błogoslawieństw. Dziękuję:</div><div> uczeń David L. </div>

Wyświetlana 1 z 1 odpowiedzi

Oryginalny post
0 w 0 wpisy Czerwiec 2018
Teraz