Forum

Znajdź odpowiedź, zadaj pytanie i połącz się z innymi użytkownikami!

Strona główna Rozmowy Public Forum Tydzień 6 – Skąd mam wiedzieć, kim jestem? (LEKCJA 2.1)

• Tydzień 6 – Skąd mam wiedzieć, kim jestem? (LEKCJA 2.1)

Agnieszka zaktualizowano 1 miesiąc, 2 tygodni temu 1 Członek · 1 Wpis
  • Agnieszka

Administrator
    4 grudnia 2020 na 04:12

Kwestia tożsamości jest niesamowicie ważna dla Boga – zależy Mu na tym, abyśmy mieli właściwą świadomość tego, kim jesteśmy. To, co o sobie myślimy, decyduje o tym, co będziemy robić, więc jeśli nasza tożsamość nie jest zdrowa, nie wykorzystujemy całego swojego potencjału i nie możemy być w pełni używani przez Boga. Dlatego tak ważne jest, aby przyjąć to, co Bóg o nas mówi i rozprawić się z kłamstwami na nasz własny temat. Pamiętam, że sama o sobie zawsze myślałam, że jestem osobą, która niczego nie kończy (widać, takie słyszałam opinie na swój temat, kiedy dorastałam), co działało jak samo-spełniające się proroctwo i prowadziło do tego, że rzeczywiście często sobie odpuszczałam. Każda taka porażka tylko utwierdzała mnie w przekonaniu, że “no tak, mam słomiany zapał…”. Uświadomiłam to sobie, kiedy zaczęłam zgłębiać temat tożsamości w Bogu. Uchwyciłam się obietnic, jak np. ta z Psalmu 1, że kto żyje z Bogiem, temu powiedzie się to, za co się zabiera. Zaczęłam przemieniać swoje myślenie i działać zgodnie tym, co Bóg twierdził. I teraz moja wytrwałość w doprowadzaniu spraw do końca jest na zdecydowanie innym poziomie! A jak jest z Tobą? Jakie myślenie na swój temat skorygował u Ciebie Bóg?

• Ta dyskusja została zmodyfikowana1 miesiąc, 2 tygodni temu o Agnieszka.

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

Oryginalny post
0 w 0 wpisy Czerwiec 2018
Teraz