O mnie – Agata Strzyżewska

cześć, jestem Agata.

Na pewno masz takie chwile, gdy frustrujesz się, bo nie wiesz jaki powinieneś obrać kurs w swoim życiu. Nie znasz swojej pasji, ani nie masz wizji na przyszłość. Chciałbyś w końcu zrobić coś, do czego jesteś stworzony, ale nie wiesz co to jest, albo nie wiesz jak to zrobić.

Ja przez wiele lat byłam w takim miejscu. Sparaliżowana własną bezsilnością, brakiem pasji, ciągłą niepewnością czy mi wyjdzie. Krok po kroku jednak, Bóg pokazywał mi swoje plany i sposoby ich realizowania. Teraz jestem w miejscu, gdzie mogę  pomagać innym dzieląc się swoim doświadczeniem. Od lat widzę, jak Bóg używa mnie w niesamowity sposób i wiem, że może to być dużą zachętą dla innych.

Wiem, że Bóg powołuje Cię do czegoś wielkiego. Stworzył Cię byś z pasją działał, rozwijał się i zmieniał ten świat. Bez Ciebie Jego Królestwo jest niepełne. Żeby jednak ruszyć z miejsca potrzebujesz inspiracji, motywacji i dobrego planu. Bez inspiracji nie będziesz miał pasji. Bez motywacji nie wytrwasz. Bez planu skończysz jako zrzędzący staruszek. 

Jestem tu byś zaczął działać. Byś wyszedł z cienia i pokazał się światu. Wspaniały i niebezpieczny. Bez względu na to, czy chcesz założyć swój biznes, zbudować szczęśliwy związek, czy prowadzić sierociniec dla dzieci w Afryce, na sam początek potrzebujesz wizji od Boga i skutecznej strategii.

Bóg zmienił moje życie, gdy miałam 18 lat i sprawił, że jestem wolna i szczęśliwa. Zmienianie świata to moje powołanie i pasja. Mój mąż twierdzi, że jestem nieśmiertelna a moja energia mogłaby doładować pułk wojska. Razem prowadzimy Kościół Uliczny w Gdańsku, Fundację Wszystko Jest Możliwe i Klub Zdrowia.

Moje serce jest na ulicy z biednymi, bezdomnymi i opuszczonymi. Od 18 lat nauczam, przemawiam, doradzam, organizuję eventy i konferencje. Moim powołaniem jest rozwijanie pełnego potencjału kościołów, organizacji i każdego, kto chce służyć innym. Uwielbiam patrzeć, jak wierzący są naprawdę sobą, odnajdują swoje powołanie i stają się niezwyciężeni.

ZOBACZ WSZYSTKIE NASZE PROJEKTYZOBACZ WSZYSTKIE NASZE PROJEKTY

WESPRZYJ NAS

Jeżeli chciałbyś wesprzeć któryś z naszych projektów, to proszę rozważ złożenie daru  lub ustal stałą miesięczną płatność na rzecz naszej Fundacji.

W chwili obecnej zbieramy pieniądze na jedzenie i środki czystości dla naszych bezdomnych i samotne matki.

TAK, CHCĘ POMÓCTAK, CHCĘ POMÓC