OLA

Kurs Agaty sprawił, że lepiej rozumiem Boga, nie boję się Go. Studiowanie Biblii zaczęło sprawiać mi radość, czuję większy spokój i znalazłam miejsce na prywatność z Bogiem. Bardzo bym chciała, by moi bliscy znaleźli się na takim kursie.

PIOTR

Kurs skupił moje poszukiwania pasji i powołania na Bogu i zachęcił do odważnych kroków. Moim zdaniem Kurs jest naprawdę cenny i na tyle uniwersalny, że godny polecenia każdemu, kto chce opierać swoje życie na Bożej woli.

IWONA

Praca nad Kursem sprawiała mi niesamowitą przyjemność. Przerabianie kolejnych lekcji, słuchanie poszczególnych nauczań dało mi poczucie kompletności i dopracowania pod względem merytorycznym od pierwszej do ostatniej lekcji.

ALICJA

Kurs zachęcił mnie do poszukiwań, dodał odwagi i pomógł zgłębić temat powołania. Jest bardzo wartościowy, nafaszerowany samymi konkretami. Polecam go każdemu, kto chce służyć Bogu i szuka spełnienia w życiu.

ASIA

Kurs Agaty Strzyżewskiej sprawił, że w nowy sposób patrzę na Boga. Zachęcił mnie do wertowania Biblii i szukania w niej odpowiedzi. Otworzył mnie jeszcze bardziej na działanie Boga i pozwolił dostrzec siebie z innej perspektywy.

MARTYNA

Kurs pozwala zajrzeć głęboko w siebie. Bardzo dodał mi odwagi. Utwierdzam się w mojej tożsamości i cały czas uczę się liczyć ze zdaniem mojego Ojca a nie ludzi. Zamierzam jeszcze wielokrotnie do niego zaglądać.

PAWEŁ

Kurs pokazał mi ciekawych, wierzących ludzi, dał dobre przykłady do naśladowania. Poleciłbym go osobom, które szukają swojego miejsca w życiu. Wiele rzeczy odkryłem, do wielu się upewniłem. Lepiej rozumiem moje pasje i powołanie i wiem, co mam dalej robić.

HENIA

Agata! Twój Kurs był przygodą, która uporządkowała i usystematyzowała moje “pasje” rozsypane w ciągu życia. Szkoda, że trwał TYLKO 10 tygodni. Nie mogłam się doczekać uruchomienia kolejnego “odcinka”! Powrócę jeszcze kilka razy do niego!