Forum

Znajdź odpowiedź, zadaj pytanie i połącz się z innymi użytkownikami!

Strona główna Rozmowy Public Forum DZIEŃ DOBRY – EDYCJA 2022 Odpowiedz na: DZIEŃ DOBRY – EDYCJA 2022

  • Rafal

    Członek
    13 marca 2022 na 21:39

    Witam,

    na imię mam Rafał (pozostałe imiona – Paweł/Mateusz). Od ośmiu tam mieszkam w Anglii, natomiast w Polsce mieszkałem całe życie na Śląsku w Katowicach; tam też się urodziłem. Pochodzę z rodziny katolickiej, i w takiej kulturze też byłem wychowywany.

    Boga, który stał się moim jedynym Tatusiem, poznałem 17 miesięcy temu, gdy jedna z koleżanek ni z gruchy, ni z pietruchy powiedziała mi: Jezus cię kocha. Kliknęło to na tyle, że tydzień po tym wyznaniu zabrała mnie do społeczności chrześcijańskiej, gdzie po kolejnych 3 tygodniach oddałem życie Jezusowi, przyjmując chrzest wodny i Ducha Świętego (jeśli będziecie zainteresowani, mógłbym kiedyś udostępnić film z mojego chrztu w jeziorze).

    Agaty nie znam osobiście, jednak towarzyszy mi od roku, gdzie przesłuchałem już chyba wszystko od Agaty, co tylko znalazłem na YT – dziękuję Bogu z wdzięcznością za Ciebie Agata; za wiedzę, mądrość i doświadczenia, które Bóg mi daje poprzez Twoje nauczania.

    Ostatnia “szkoła słuchania Boga” dała mi wiele dobrego, np: “wyjdź w końcu z łodzi i zacznij chodzić po wodzie”. Uświadomiłem sobie również, że “szkoła pasji i wizji” jest miejscem, w którym Tatuś chce mnie widzieć 🙂

    Pragnienie, jakie mam? Oczywiście oprócz tego, żeby poznawać Pana naszego, Jezusa Chrystusa każdego dnia, dążyć do pełni poznania Jego Doskonałości, naśladując codziennie to, co sam Jezus robił; scalić całą Polonię angielska w jedną Bożą Owczarnię – abyśmy wszyscy byli razem, jak apostołowie i wszystko mieli wspólne. W końcu, zobaczyć Bożą Chwałę w przebudzeniu w tym kraju (nie tylko Polaków, ale wszystkie inne narody, które tu żyją)

    Tyle o mnie 😉