Forum

Znajdź odpowiedź, zadaj pytanie i połącz się z innymi użytkownikami!

Strona główna Rozmowy Public Forum DZIEŃ DOBRY – EDYCJA 2022

  • DZIEŃ DOBRY – EDYCJA 2022

    Posted by Agata on 10 marca 2022 na 09:27

    TUTAJ będziemy się witać, poznawać i przedstawiać 🙂

    Rafal Odpowiedział 1 rok, 11 miesięcy temu 17 Członkowie · 53 Odpowiedzi
  • 53 Odpowiedzi
  • Usuń użytkownika

    Usuń użytkownika
    13 marca 2022 na 18:17

    Witam, jestem Monika. Mieszkam w Wiśle. Myśl o szkole Pasji i Wizji przebiegła mi przez głowę w zeszłym roku i dojrzewała, aż niedawno decyzja zapadła 🙂 nie wiem czy dam radę aktualnie wychowując dwojkę małych dzieci,gdzie ilość czasu wolnego jest ograniczona, ale liczę na cud 🙂 potrzebuję pogłębić wiarę i znaleźć w końcu swoje powołanie by nie marnować czasu przez resztę swoich dni 🙂 pozdrawiam i błogosławię wszystkich i mam nadzieję, że będzie to dobry czas 🙂 jest tu ktoś jeszcze?

    • Piotr

      Administrator
      14 marca 2022 na 18:50

      fajnie, że jesteś 🙂 to dobre miejsce na pogłębianie wiary i odkrywanie powołania, nauczysz się stabilnie opierać na objawionym (i ożywionym) Słowie!

      • Małgosia

        Członek
        16 marca 2022 na 18:18

        🙂

        • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 2 lata, 1 miesiąc temu przez  Małgosia.
        • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 2 lata, 1 miesiąc temu przez  Małgosia.
    • Usuń użytkownika

      Usuń użytkownika
      15 marca 2022 na 15:31

      Witaj Moniko 😁 miło mi ciebie poznać. Jest nas tutaj więcej 😃😍

    • Małgosia

      Członek
      16 marca 2022 na 18:20

      Wita Kochana 🙂 Bóg potrafi nawet czas pomnożyć, gdy się szuka Jego Królestwa 🙂

      • Usuń użytkownika

        Usuń użytkownika
        22 marca 2022 na 15:44

        Dziękuję za tak miłe powitanie. Wam wszystkim również życzę Bożego prowadzenia 🙂

  • Rafal

    Członek
    13 marca 2022 na 21:39

    Witam,

    na imię mam Rafał (pozostałe imiona – Paweł/Mateusz). Od ośmiu tam mieszkam w Anglii, natomiast w Polsce mieszkałem całe życie na Śląsku w Katowicach; tam też się urodziłem. Pochodzę z rodziny katolickiej, i w takiej kulturze też byłem wychowywany.

    Boga, który stał się moim jedynym Tatusiem, poznałem 17 miesięcy temu, gdy jedna z koleżanek ni z gruchy, ni z pietruchy powiedziała mi: Jezus cię kocha. Kliknęło to na tyle, że tydzień po tym wyznaniu zabrała mnie do społeczności chrześcijańskiej, gdzie po kolejnych 3 tygodniach oddałem życie Jezusowi, przyjmując chrzest wodny i Ducha Świętego (jeśli będziecie zainteresowani, mógłbym kiedyś udostępnić film z mojego chrztu w jeziorze).

    Agaty nie znam osobiście, jednak towarzyszy mi od roku, gdzie przesłuchałem już chyba wszystko od Agaty, co tylko znalazłem na YT – dziękuję Bogu z wdzięcznością za Ciebie Agata; za wiedzę, mądrość i doświadczenia, które Bóg mi daje poprzez Twoje nauczania.

    Ostatnia “szkoła słuchania Boga” dała mi wiele dobrego, np: “wyjdź w końcu z łodzi i zacznij chodzić po wodzie”. Uświadomiłem sobie również, że “szkoła pasji i wizji” jest miejscem, w którym Tatuś chce mnie widzieć 🙂

    Pragnienie, jakie mam? Oczywiście oprócz tego, żeby poznawać Pana naszego, Jezusa Chrystusa każdego dnia, dążyć do pełni poznania Jego Doskonałości, naśladując codziennie to, co sam Jezus robił; scalić całą Polonię angielska w jedną Bożą Owczarnię – abyśmy wszyscy byli razem, jak apostołowie i wszystko mieli wspólne. W końcu, zobaczyć Bożą Chwałę w przebudzeniu w tym kraju (nie tylko Polaków, ale wszystkie inne narody, które tu żyją)

    Tyle o mnie 😉

    • Piotr

      Administrator
      14 marca 2022 na 18:53

      Rafał – dzielisz pragnienie jedności z nami i z Chrystusem! wierzę, że chodzi tu o jedność jak On z Ojcem, żebyśmy my z Nim byli jedno – a to sprawi, że będziemy jedno między sobą także 🙂 cieszę się, że będziemy się też widywać na spotkaniach grupy biblijnej – do zobaczenia!

      • Rafal

        Członek
        17 marca 2022 na 10:37

        tak Piotrze, dokładnie o tę jedność chodzi; Ew Jana 17 – dla mnie osobiście to najpiękniejszy rozdział z Nowego Testamentu a zarazem istota wszystkiego….szczególnie wersety 20-23

    • Małgosia

      Członek
      16 marca 2022 na 18:27

      Witaj Rafał 🙂 Ale fajnie, że tu jesteś. Piękne pragnienia nosisz w swym sercu 🙂 Życzę Ci, żebyś oglądał , jak się spełniają co do joty 🙂

    • Usuń użytkownika

      Usuń użytkownika
      21 marca 2022 na 22:56

      Hej Rafał

      Dziś na spotkaniu mowłeś że Pan was prowadzi do hospicjum a pytaliście o wolontariat?

      Mnie Pan poprowadził do szpitala i byłam tam jako wolontariusz. Jak byś chciał wiecej informacji to daj znać.

      Pozdrawiam.

      • Rafal

        Członek
        21 marca 2022 na 23:27

        <div>

        Witaj Marzenko :),

        dziękuję bardzo, że zwróciłaś uwagę na moje słowa :). Nie, o wolontariat nie pytaliśmy, gdyż nas jest czworo a każdy ma nieco inne prowadzenie, niemiej jedno mamy wspólne:

        wspólne jest takie, że potrzebujemy sali, w której będziemy mogli organizować spotkania z Bogiem dla ludzi z zewnątrz (nienawróconych). Prywatne sale wzbudzają w ludziach niepokój, bo nie wiedzą, kim jesteśmy i co robimy; nie chcą przychodzić. Sala pod egida miasta daje ludziom poczucie bezpieczeństwa, ale jako osoba fizyczna, nie dostane takiej sali, dlatego projekt fundacji. Jedna z sióstr ma wizję hospicjów, inna dokarmiania; mi znowu leży na sercu ulica (bezdomni, ewangelizacja oraz miejsce otwarte 24/7 dla “szukających”). Fundacja wydaje się idealną przestrzenia dla realizacji tych wszystkich dróg.

        Jeśli jednak to nie wypali, chętnie zainteresuję się wolontariatem, za który bardzo Ci dziękuję 🙂

        </div>

        • Usuń użytkownika

          Usuń użytkownika
          22 marca 2022 na 15:56

          Rozumiem. Wierze że Bóg bedzie was prowadził. On jest dobrym Ojcem.

          Pozdrawiam

  • Usuń użytkownika

    Usuń użytkownika
    14 marca 2022 na 08:34

    Witam, mam na imię Sylwia. Urodziłam się i mieszkam w Płocku. Mam 2 dzieci , we wrześniu zostanę drugi raz babcią😃.Niecałe półtora roku temu zmarł mój mąż, a 2 tygodnie temu Mama. Trudny czas ale z Bogiem daję radę. Bóg dał mi łaskę pokoju więc spokojnie wróciłam do nowej pracy. Moje życie zmieniło się o 180 stopni , po ludzku lipa , sama tragedia, ale ja wierzę że Bóg ma dla mnie plan i czeka mnie wspaniałe życie. Tutaj chce odkryć jaki plan ma dla mnie Bóg. Lubię pomagać ludziom. Jezus odnalazł nie w 2014 roku i jestem zachwycona tym co dla mnie zrobił i wciąż robi. Mam pragnienie poznawać Go coraz bardziej.To że tutaj jestem to też odpowiedź na moja modlitwę , powiedziałabym że nawet cud. Bardzo się cieszę że mogę Was wszystkich poznać. Dziękuję Bogu za wszystko co dla mnie ma na cały ten wyjątkowy czas..Jestem przekonana że będzie dużo dobrego i nowy przełom w moim życiu.

    • Piotr

      Administrator
      14 marca 2022 na 18:56

      Sylwia, bohaterko wiary! Twoja postawa jest godna naśladowania! tak jak napisałaś, to będzie dobry, wyjątkowy, niosący przełomy czas 🙂 Bóg pokoju panuje w Twoim życiu, alleluja!

    • Małgosia

      Członek
      16 marca 2022 na 18:30

      Niech Twoje oczy oglądają wszystkie cuda , które Tata dla Ciebie przygotował, wszystkie skarby Królestwa, które dla Ciebie ukrył 🙂 i niech się wypełnią wszystkie dobre dzieła, które na Ciebie czekają 🙂

    • Anonimowy

      Gość
      16 marca 2022 na 19:58

      Witaj Sylwio, super, że jesteś w mojej grupce 🙂 wierzę, że Bóg spełni pragnienia twojego serca

  • Usuń użytkownika

    Usuń użytkownika
    14 marca 2022 na 10:37

    Cześć Wszystkim uczestnikom Szkoły Pasji i Wizji 2022,

    Mam na imię Marta. Dołączyłam do w/w szkoły ponieważ szukałam osób, z którymi mogłabym porozmawiać o Bogu, uwielbiać Go, podzielić się tym jak On działa w moim życiu, jak Jego słowo mnie zmienia bez bycia uznanym za nawiedzona. Tutaj gdzie mieszkam, w Anglii, w środowisku w którym żyję i pracuję nie znam nikogo takiego.

    Na co dzień pracuję z obcokrajowcami z całego świata i uchodźcami ucząc ich języka angielskiego i pomagając im zrozumieć zasady i obyczaje obowiązujące w tym kraju. Lubię pomagać innym ludziom, uaktywniać ich do zmiany swojego życia, działać na rzecz kobiet i dzieci i wyrównywania różnic w dostępie do różnego rodzaju zasobów czy to intelektualnych czy finansowych. Lubię też trening siłowy z ciężarkami, bieganie i zdrowe odżywianie.

    Cieszę się, że poprzez uczestnictwo w szkole poznam ludzi, od których będę mogła nauczyć się nowych rzeczy, i że Bóg zmieni moje życie.

    • Rafal

      Członek
      14 marca 2022 na 12:14

      Witaj Marta 🙂

      W której części Anglii mieszkasz? Ja obecnie stacjonuję na wschodzie: Suffolk/Ipswich. Również, jak Ty, mam podobny kłopot. Co prawda mam tutaj niewielką grupkę domową, obecnie jest nas sześcioro, z którą spotykamy się regularnie; w środy online a co drugą sobotę w którymś z naszych domów (mieszkamy w różnych miastach); czasem też wychodzimy na miasto do bezdomnych i potrzebujących – brakuje nam tu jednak kogoś doświadczonego, kto prowadził by nas na tej drodze; Słowo Boże i prowadzenie Ducha Świętego jest najważniejsze, jednak ludzkiego wsparcia wiedzy i doświadczenia też potrzebujemy – my się dopiero uczymy i działamy troszkę po omacku. Gdybyś miała ochotę poznać naszych braci i siostry, zapraszamy – nasze drzwi są otwarte dla wszystkich i jednomyślnie pragniemy scalić wszystkich w jedna wielka “Bożą rodzinę”

      Błogosławię Ciebie oraz wszystkich na tej szkole, z prowadzącymi na czele, w Świętym Imieniu Pana naszego, Jezusa Chrystusa

      • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 2 lata, 1 miesiąc temu przez  Rafal Salisz.
      • Usuń użytkownika

        Usuń użytkownika
        14 marca 2022 na 21:10

        Mieszkam w Norwich czyli po tej samej stronie Anglii co Ty. Chodzę do angielskiego kościoła katolickiego i tam pomagam jak umiem.

        • Rafal

          Członek
          14 marca 2022 na 21:38

          Pięknie, całkiem blisko nas :). Wierze, że Bóg da nam szasnę spotkać się kiedyś razem na wspólnym uwielbieniu i modlitwie 🙂

          • Usuń użytkownika

            Usuń użytkownika
            15 marca 2022 na 13:03

            Byloby super!

    • Piotr

      Administrator
      14 marca 2022 na 19:00

      to niezwykłe, że przy tak wielu sprawach postanowiłaś dzielić się czasem z nami i wejść w intensywną szkołę na najbliższe miesiące 🙂 super, że tu jesteś, Marta – znajdziesz tu wiele inspiracji i sama będziesz inspirować wielu z nas!

    • Anonimowy

      Gość
      21 marca 2022 na 22:47

      Marta, jeszcze się nie widziałyśmy, ale jesteś w mojej grupce, cieszę się, że masz pragnienie spotkać się z Bogiem, rozmawiać o Nim i uwielbiać Go, dobrze trafiłaś 🙂

    • Anonimowy

      Gość
      11 kwietnia 2022 na 20:00

      Cześć Marto, fajne że z nami jesteś.To na prawdę dobre miejsce do rozmów o Bogu 🙂

  • Rafal

    Członek
    14 marca 2022 na 12:13

    Witaj Marta 🙂

    W której części Anglii mieszkasz? Ja obecnie stacjonuję na wschodzie: Suffolk/Ipswich. Również, jak Ty, mam podobny kłopot. Co prawda mam tutaj niewielką grupkę domową, obecnie jest nas sześcioro, z którą spotykamy się regularnie; w środy online a co drugą sobotę w którymś z naszych domów (mieszkamy w różnych miastach); czasem też wychodzimy na miasto do bezdomnych i potrzebujących – brakuje nam tu jednak kogoś doświadczonego, kto prowadził by nas na tej drodze; Słowo Boże i prowadzenie Ducha Świętego jest najważniejsze, jednak ludzkiego wsparcia wiedzy i doświadczenia też potrzebujemy – my się dopiero uczymy i działamy troszkę po omacku. Gdybyś miała ochotę poznać naszych braci i siostry, zapraszamy – nasze drzwi są otwarte dla wszystkich i jednomyślnie pragniemy scalić wszystkich w jedna wielka “Bożą rodzinę”

    Błogosławię Ciebie oraz wszystkich na tej szkole, z prowadzącymi na czele, w Świętym Imieniu Pana naszego, Jezusa Chrystusa

  • Usuń użytkownika

    Usuń użytkownika
    14 marca 2022 na 16:57

    Dzień dobry

    Mam na imię Marzena.. jestem mamą i babcia. Od ponad 10 lat mieszkam w Anglii z 2 młodszych dzieci i jeszcze z mężem. Pracuje jako specjalistyczna pomoc zdrowotna. Opiekuję się niepełnosprawnymi osobami. Moja droga nawrócenia zaczęła się 5 lat temu przez splot pewnych wydarzeń. Jest to długa droga, ale pragnę poznawać Jezusa więcej i wiecej…. Z Bilbia jestem od kilku miesięcy codziennie. … Wiem, że jestem na dobrej drodze… A nawet odczuwam … Cieszę się 😀😀, że taka podjęłam decyzję dołączyć do szkoły. Dość. Długo wachalam się i w końcu zastanawiałam się…. Zdecydowałam się w ostatniej chwili… Oczywiście nie bez przeszkód.

    Blogoslawie wszystkich uczestników i prowadzących

    • Piotr

      Administrator
      14 marca 2022 na 19:03

      Marzena, dołączenie do szkoły to bardzo dobra decyzja – wzajemnie się tu inspirujemy i tworzymy wspólnotę… która w tej edycji ma w planach spotkać się w czerwcu fizycznie 🙂 mam nadzieję, że będziemy mogli poznać się tam wszyscy osobiście!

      • Usuń użytkownika

        Usuń użytkownika
        14 marca 2022 na 21:48

        Hej Piotrze

        Też sie bardzo ciesze że tu jestem i bardzo bym chciała sie spotkać i wspólnie przeżywać czas z wierzącymi na żywo aż widze tą radość oczami wyobraźni jak wspaniale by było ale niestety nie moge😓 Ale zapraszam wszystkich do UK 🙂

    • Małgosia

      Członek
      16 marca 2022 na 18:42

      Wita Marzena 🙂 Niech się dzieją niezwykłe rzeczy ! Takie, których sobie nawet nie umiesz wyobrazić, a które Tata dla Ciebie przygotował 🙂

  • Usuń użytkownika

    Usuń użytkownika
    14 marca 2022 na 19:46

    Witajcie kochani.

    Na imie mi Marzena.

    Przyjechaliśmy razem z moim wtedy partnerem do Angli (Preston)16 lat temu. W 2012 poznałam wspaniałych ludzi którzy pokazali mi wspaniałą miłość Chrystusa. Opierałam sie tysiącami pytań do 2014r w którym pod wpływem Jego głosu oddałam mu swoje życie. (Najlepsza decyzja mojego życia) Otworzyły mi sie oczy i obaczyłam że nie moge już żyć w wolnym związku. Dostrzegłam wartość małżeństwa. Pobraliśmy sie mając już 2 synów obecnie mają po 15 i 12l. Jezus stał sie całym moim życiem przeprowadził mnie przez wiele prób , wybojów i jestem mu za to bardzo wdzieczna. Ostatnim najwspanialszym darem jakim mnie obdarował to moja córeczka. Gdy już myslalam ze nie bede mieć dzieci a juz ostanie o czym bym pomyślała by mieć córeczke to On swym Słowem wyviągnąl z głebi mego serca najskrytrze marzenie, ” bo czego oko nie widziało i czego ucho nie słyszało…”

    Obecnie spotykamy sie w grupie domowej gdzie uwielbiamy, modlimy sie, poznajemy Słowo i doświadczamy Jego działania.

    Agatke usłyszałam po raz pierwszy pare tygodni temu gdy kolezanka wysłala mi link na do ‘Szkoly słuchania głosu Bożego’

    Ponieważ już prawie rok jestem na macierzyńskim gdzieś czuje że zastygłam i czuje że jestem gotowa by wiarą poruszyć góry.

    Jak bardzo brakuje takich ludzi jak ty Agatko, moge zamieszkać koło Ciebie? 😉🥰 Jesteś wspaniała i cała chwała Bogu Ojcu za to.

    Jest dla mnie zaszczytem ze moge być tu z Wami wszystkimi❤

    Błogosławie Wam w Imieniu Jezusa Chrystusa.

    • Piotr

      Administrator
      15 marca 2022 na 18:35

      sporo Was w tym UK w grupach domowych – chwała Bogu! chyba rzeczywiście kiedyś musicie zrobić lokalny zjazd 😉

    • Małgosia

      Członek
      16 marca 2022 na 18:48

      Witaj Marzeno 🙂 a też mam dwóch chłopaków nastoletnich i córeczkę, którą Tata mi podarował, choć po drugim synu myślałam,że nie będę więcej mieć dzieci. Wniosła w nasze życie wiele radości. Błogosławię całą Twoją rodzinę! Niech przyjdzie do Twojego życia ożywcze tchnienie Ducha Świętego, które rozpali Twoje serce jeszcze bardziej i bardziej. Tak byś pragnęła jeszcze więcej i więcej 🙂

      • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 2 lata, 1 miesiąc temu przez  Małgosia.
      • Usuń użytkownika

        Usuń użytkownika
        16 marca 2022 na 22:12

        Hej Małgosiu

        To podobie jak u mnie😃 jak zaszlam w ciażę miałam 40l jak sie dowiedziałam to sie śmiałam razem z męzem bo uwierzyć nie mogliśmy a na skanie jak sie dowiedziałam ze dziewczynka to płakałam i też nie mogliśmy uwierzyć. Pan jest wspaniały.

        A ile twoi chlopcy i córeczka mają lat?

        Dziekuje, przyjmuje błogosławieństwo z szeroko otwartymi ramionami.

        Również błogosławie Ciebie i Twoją rodzinkę❤❤❤

        • Małgosia

          Członek
          18 marca 2022 na 19:40

          Dziękuję 🙂 Ja córeczkę urodziłam przed 40stką 🙂 U mnie starszy syn ma 15 lat, młodszy 11 , a córeczka 4. A każde z nich jest inne , więc to tak, jakbym miała wgląd w trzy różne światy na co dzień 🙂 Czy też tak się czujesz ? Pozdrawiam wiosennie 🙂

          • Usuń użytkownika

            Usuń użytkownika
            21 marca 2022 na 22:48

            😊 dokładnie , trzy rózne światy i do tego na każdy trzeba sie przełaczać , roztrojenie jaźni heh. Dzieci to wyzwanie, wiele sie dzieki nim ucze. <div>

            Pozdrowionka😘

            </div>

    • Anonimowy

      Gość
      16 marca 2022 na 20:02

      Cześć Marzenko, super że jesteś w mojej grupce, będzie zaszczytem móc ci służyć 🙂

      • Usuń użytkownika

        Usuń użytkownika
        16 marca 2022 na 22:18

        Hej Marzenko😃🙌

        Ja równierz sie ciesze ze moge być w Twojej grupie i że mogłam Cie poznać❤, wierze że Pan bedzie czynił WIELKIE RZECZY byśmy jeszcze bardziej mogli Go wielbić.

  • Usuń użytkownika

    Usuń użytkownika
    15 marca 2022 na 07:27

    Dzień Dobry🙂

    Postanowilem sie tez przedstawic, moje imię Arek, mąż mądrej pieknej żony, ojciec dwójki wspaniałych szkrabów, to z najważniejszych, 40 lat za soba, druga połowa przede mną mam nadzie ję ta lepsza 😉🙂

    teraz ostrzegam raczej chaotycznie, wszedzie pęd spieszenie sie gdzies,teraz nawet biegne do pracy😉

    osoba poczatkujca, uwaga facet, jest nas tu niewielu trafilem tu jako ostatni chyba, nie przez przypadek,przypadek duzo ich ostanio troche, a ile pewnie nie zauwazam nawet

    duzo slucham w ostarnim czasie moze za duzo

    cos wiem, bylo mi kiedys gloszone dawno w mlodosci, ale potem dluga przerwa bardzo dluga, ale czy bylem w pelni nawrocony, raczej nie, a moze nie w pelni

    bylo nawet to uderzenie, chyba wtedy wyznalem ze chce sie oddac Bogu, mgliscie pamietam co sie wtedy wydarzylo, ale to bylo jak piorun, blysk, uderzenie nie do opisania

    ale nie rozumiem, nie doswiadczam

    cos jest nie tak, cos bym byl niewolnikiem swiata otaczajacegi, ten ped za nie wiadomo czym, ta papka otaczajaca zewszad na swiecie nic nie wnoszaca do zycia

    czesto jest pustka, sa tez jakby przeblyski tzw przypadki???

    szukam i znalesc nie moge?

    czegos brakuje, tej przemiany, pelnej

    szukam odpowiedzi o co w tym chodzi

    jak korzystac ze slowa

    taka trzcina nadlamana

    Jak znalesc pelnia wolnosci w Jezusie? Po to tu chyba jestem…

    Pozdrawiam

    • Piotr

      Administrator
      15 marca 2022 na 18:32

      bardzo dobrze, że z nami jesteś, Arek! wierzę, że atmosfera szacunku, poszukiwania i budowania wiary pomoże Ci doświadczyć bliskości z Bogiem, jakiej potrzebujesz 🙂 nie było Cię chyba z nami na spotkaniu organizacyjnym w niedzielę – zapraszam Cię serdecznie na czwartkowe grupy biblijne (o 19:00 spotkanie z podstawami wiarygodności i interpretacji Słowa, a o 20:30 drugie spotkanie z nieco głębszym wchodzeniem w tożsamość, autorytet i cel dzieci Boga)

    • Małgosia

      Członek
      16 marca 2022 na 18:56

      Witaj Arku 🙂 Skoro tu jesteś, to znaczy ,że szukasz. A kto szuka, ten znajdzie 🙂 Jest tylko jeden warunek – by nie ustawać, nie poddawać się. Życzę Ci , byś poznał serce Taty i Jego miłość, którą umiłował Ciebie 🙂

  • Karolina

    Członek
    15 marca 2022 na 14:21

    Witajcie.

    Mam na imię Karolina. Mieszkam w Jaworznie. Jestem żoną i mamą trójki dzieci. Boga żywego spotkałam kilka lat temu kiedy to przyszły do mojego życia trudne doświadczenia. Zaczęłam wtedy go szukać i zwracać się do niego. Od tamtej pory staram się patrzeć w przyszłość w Jego perspektywie chociaż doświadczam wielu porażek i upadków. Czuje, że od dłuższego czasu stoję w miejscu i nie potrafię się przebić do światła. Wbrew uczuciom i emocjom podjęłam decyzję o przystąpieniu do szkoły i wierzę że będzie to wspaniały czas.

    Moim pragnieniem jest zakorzenić się mocniej w Bogu, w Jego słowie i godności. Nauczyć się słyszeć Jego głos i odkryć moje powołanie w życiu.

    Cieszę się bardzo że jestem z Wami.😊

    Dziękuję Ci Boże za zaproszenie mnie do szkoły i za wzbudzenie tego pragnienia w moim sercu.

    .

    • Piotr

      Administrator
      15 marca 2022 na 18:33

      Bóg jest zawsze i tylko dobry 🙂 cieszymy się, że jesteś z nami! dbamy tu o dobre warunki rozwoju, a On zaspokoi Twoje pragnienia 🙂

    • Małgosia

      Członek
      16 marca 2022 na 19:00

      Witaj Drogocenna Córko Najwyższego 🙂 Twoje pragnienia są pragnieniami Twojego Taty dla Ciebie i dlatego zobaczysz, jak się wypełniają, jeśli tylko pójdziesz za nimi 🙂 Tymi słowami Cię błogosławię 🙂

  • Usuń użytkownika

    Usuń użytkownika
    15 marca 2022 na 18:04

    Dzień dobry

    Mam na imię Basia. Jestem Mamą i Babcią. Mieszkam w Józefowie a pracuję w warszawskiej przychodni jako pielęgniarka.

    • Piotr

      Administrator
      15 marca 2022 na 18:37

      fajnie, że jesteś z nami – opiekunko chorych 🙂 pozdrawiam z Grodziska Mazowieckiego

    • Małgosia

      Członek
      16 marca 2022 na 19:01

      Witaj Basiu 🙂 Niech czas w szkole będzie odpowiedzią na pragnienia Twojego serca 🙂

  • Usuń użytkownika

    Usuń użytkownika
    22 marca 2022 na 18:34

    Witajcie. Tu Basia Bauer. Jestem szczęśliwą, spełnioną, kochaną, docenianą córką Bożą. Także żoną i mamą. Czasami bywam jednak zgorzkniała, sfustrowana, wybuchowa. Troje naszych wspaniałych dzieci uczę w domu i uwielbiam to, choć bywa, że mnie to przerasta. Bardzo brakuje mi Kościoła – takiego biblijnego. Mam wielkie pragnienie głoszenia ewangelii i prowadzenia ludzi w uczniostwie (zwłaszcza dzieci). Z Bogiem przeżyłam wiele wspaniałych rzeczy. Kiedy się nawróciłam, moje życie całkowicie się odmieniło. W ostatnim czasie doświadczyłam jednak także wielu rozczarowań i często dopada mnie zniechęcenia i niewiara. W Szkole Pasji i Wizji mam zamiar pozwolić Bogu popracować nad moim charakterem i upewnić się co do mojego powołania, nabrać odwagi do życia na całego dla Bożego Królestwa.
    Mieszkam na Śląsku, koło Gliwic.

  • Magdalena

    Członek
    23 marca 2022 na 10:44

    Witajcie,

    Relację z żywym Bogiem nawiązałam 12 lat temu, na studiach. Był to piękny ale też bardzo trudny dla mnie czas. Bóg nie tylko dawał mi się poznać ale uczył mnie mnie samej. I to trwa do teraz. Mam wspaniałego męża, którego poznałam działając wspólnie wśród studentów uczelni wrocławskich. Od 4 lat mieszkam na wsi pod Opolem i staram się ogarniać trójkę moich szkrabów. Kiedy urodziłam pierwsze moje dziecko moja relacja z Bogiem wywróciła się do góry nogami. Kiedyś wiele się działo, wiele działałam wśród ludzi co mnie nakręcało a teraz siedzę z dziećmi i uczę się nowych ról.

    Dużo mi dały SSB w moim macierzyńskim czasie. Podczas ostatniej Bóg pokazał mi to miejsce, dlatego tu jestem.

    Cieszę się, że mogę być częścią tego dzieła.

    Błogosławię Was,

    Magda

    PS Może ktoś mieszka w okolicy Opola i chętnie się spotka? 🙂

    • Małgosia

      Członek
      29 marca 2022 na 09:57

      Ja też bardzo się cieszę, że jesteś z nami Magda 🙂 Sezony w naszym życiu zmieniają się, a wraz z nimi miejsca i ludzie, którym służymy 🙂 Wychowanie dzieci to wielkie, niezwykłe powołanie dane od Boga . Przekonuję się o tym, każdego dnia od jakiegoś już czasu. Wiele możemy się nauczyć w tym miejscu i Bóg kształtuje nasz charakter. Wykuwa nas kowal metal w kuźni 🙂 Błogosławię Ciebie i Twoją rodzinę. Niech wszystko się dzieje i wzrasta w Miłości 🙂

  • Usuń użytkownika

    Usuń użytkownika
    10 kwietnia 2022 na 20:57

    Witajcie, mam na imie Lidia. W końcu dotarłam do dyskusji 😊. Pochodzie z Ukrainy, obecnie mieszkam w Warszawie.

    Bóg jest wielki! Odkryłam dla siebie nauczanie Agaty za parę dni, jak ruszyła szkoła. Odebrałam jak Boży znak, po to tu 😍.

    Mam dwie córki, studiują w Warszawie.

    Mam pragnienie duchowego rozwoju, szkoła pasji i wizji jest idealnym miejscem dla mnie. Nigdy nie pisałam tekstów, nie miałam zdolności, dopiero zaczynam, tylko na obcym.

    Mam życie pełne świadectw, ale bardzo mało czasu na opis.

    Mam za szczęście spędzić z Wami czas w poznaniu Boga.

    Pozdrawiam cieplutko. ❤️‍🔥

  • Małgorzata

    Członek
    3 maja 2022 na 14:59

    Witam,

    docieram do tej części strony SzPiW dopiero dzisiaj z wpisem.

    Mam na imię Gosia, mieszkam i pracuję w Lublinie a pochodzę z małej lubelskiej miejscowości.

    Pochodzę z rodziny katolickiej, w czasie studiów należałam też do wspólnoty Odnowy w Duchu Św. Tematy duchowości były mi gdzieś bliskie.

    Mój Obraz Pana Boga ciągle ulega “odkurzaniu” . Coraz wyraźniej zaczynam sobie zdawać sprawę że teren duchowy to teren walki.

    Pan Bóg zaprasza mnie do odnawiania umysłu, zmiany myślenia, otwierania sie na Jego miłośc i błogosłąwieństwo – co wymaga walki.

    Zapragnęłam wziąć udział w SzPiW po weekendowej szkole słuchania Boga, natomiast o nauczaniach Agaty dowiedziałam ubiegłego lata.

    Pozdrawiam ciepło:)

    Gosia

  • Rafal

    Członek
    13 maja 2022 na 19:40

    Witajcie najdrożsi

    Grupa wiosenna po raz drugi organizuje ponadprogramowe spotkanie – spotkanie to jest nieobowiązkowe a celem jego jest wspólne, bliższe poznawanie się oraz zacieśnianie relacji przy osobistej kawie, ciastku lub czym kto ma pod ręką :). Od wczoraj rana mam przeświadczenie, żeby zaprosić na to spotkanie także członków innych grup (uczestników szkoły). Spotkanie zaczyna się o 20 polskiego czasu, oraz zakończenie planuje na 22 – można jednak przyjść i wyjść o dowolnej godzinie.

    Jak się dostać na spotkanie?

    Proszę wejść na stronę google.meet lub ściągnąć aplikacje na telefon o tej samej nazwie. Gdy już dostaniecie się do przestrzeni google.meet, odszukajcie proszę pole “dołącz za pomocą kodu”, gdzie wpiszcie poniższy kod (z myślnikami i bez spacji)

    rbw-vfhi-atm

    Będę czekał od około 19:50 Zapraszam serdecznie 🙂

    Jeśli ktoś będzie miał kłopoty, proszę o kontakt telefoniczny – tylko przez whats app. Mój numer: +44 7780 780 659

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

Start of Discussion
0 w 0 odpowiedzi Czerwiec 2018
Teraz