Forum

Znajdź odpowiedź, zadaj pytanie i połącz się z innymi użytkownikami!

Strona główna Rozmowy Public Forum DZIEŃ DOBRY – EDYCJA 2022 Odpowiedz na: DZIEŃ DOBRY – EDYCJA 2022

  • Usuń użytkownika

    Usuń użytkownika
    14 marca 2022 na 10:37

    Cześć Wszystkim uczestnikom Szkoły Pasji i Wizji 2022,

    Mam na imię Marta. Dołączyłam do w/w szkoły ponieważ szukałam osób, z którymi mogłabym porozmawiać o Bogu, uwielbiać Go, podzielić się tym jak On działa w moim życiu, jak Jego słowo mnie zmienia bez bycia uznanym za nawiedzona. Tutaj gdzie mieszkam, w Anglii, w środowisku w którym żyję i pracuję nie znam nikogo takiego.

    Na co dzień pracuję z obcokrajowcami z całego świata i uchodźcami ucząc ich języka angielskiego i pomagając im zrozumieć zasady i obyczaje obowiązujące w tym kraju. Lubię pomagać innym ludziom, uaktywniać ich do zmiany swojego życia, działać na rzecz kobiet i dzieci i wyrównywania różnic w dostępie do różnego rodzaju zasobów czy to intelektualnych czy finansowych. Lubię też trening siłowy z ciężarkami, bieganie i zdrowe odżywianie.

    Cieszę się, że poprzez uczestnictwo w szkole poznam ludzi, od których będę mogła nauczyć się nowych rzeczy, i że Bóg zmieni moje życie.