Forum

Znajdź odpowiedź, zadaj pytanie i połącz się z innymi użytkownikami!

Strona główna Rozmowy Public Forum DZIEŃ DOBRY – EDYCJA 2022 Odpowiedz na: DZIEŃ DOBRY – EDYCJA 2022

  • Rafal

    Członek
    14 marca 2022 na 12:13

    Witaj Marta 🙂

    W której części Anglii mieszkasz? Ja obecnie stacjonuję na wschodzie: Suffolk/Ipswich. Również, jak Ty, mam podobny kłopot. Co prawda mam tutaj niewielką grupkę domową, obecnie jest nas sześcioro, z którą spotykamy się regularnie; w środy online a co drugą sobotę w którymś z naszych domów (mieszkamy w różnych miastach); czasem też wychodzimy na miasto do bezdomnych i potrzebujących – brakuje nam tu jednak kogoś doświadczonego, kto prowadził by nas na tej drodze; Słowo Boże i prowadzenie Ducha Świętego jest najważniejsze, jednak ludzkiego wsparcia wiedzy i doświadczenia też potrzebujemy – my się dopiero uczymy i działamy troszkę po omacku. Gdybyś miała ochotę poznać naszych braci i siostry, zapraszamy – nasze drzwi są otwarte dla wszystkich i jednomyślnie pragniemy scalić wszystkich w jedna wielka “Bożą rodzinę”

    Błogosławię Ciebie oraz wszystkich na tej szkole, z prowadzącymi na czele, w Świętym Imieniu Pana naszego, Jezusa Chrystusa