Forum

Znajdź odpowiedź, zadaj pytanie i połącz się z innymi użytkownikami!

Strona główna Rozmowy Public Forum DZIEŃ DOBRY – EDYCJA 2022 Odpowiedz na: DZIEŃ DOBRY – EDYCJA 2022

  • Usuń użytkownika

    Usuń użytkownika
    14 marca 2022 na 19:46

    Witajcie kochani.

    Na imie mi Marzena.

    Przyjechaliśmy razem z moim wtedy partnerem do Angli (Preston)16 lat temu. W 2012 poznałam wspaniałych ludzi którzy pokazali mi wspaniałą miłość Chrystusa. Opierałam sie tysiącami pytań do 2014r w którym pod wpływem Jego głosu oddałam mu swoje życie. (Najlepsza decyzja mojego życia) Otworzyły mi sie oczy i obaczyłam że nie moge już żyć w wolnym związku. Dostrzegłam wartość małżeństwa. Pobraliśmy sie mając już 2 synów obecnie mają po 15 i 12l. Jezus stał sie całym moim życiem przeprowadził mnie przez wiele prób , wybojów i jestem mu za to bardzo wdzieczna. Ostatnim najwspanialszym darem jakim mnie obdarował to moja córeczka. Gdy już myslalam ze nie bede mieć dzieci a juz ostanie o czym bym pomyślała by mieć córeczke to On swym Słowem wyviągnąl z głebi mego serca najskrytrze marzenie, ” bo czego oko nie widziało i czego ucho nie słyszało…”

    Obecnie spotykamy sie w grupie domowej gdzie uwielbiamy, modlimy sie, poznajemy Słowo i doświadczamy Jego działania.

    Agatke usłyszałam po raz pierwszy pare tygodni temu gdy kolezanka wysłala mi link na do ‘Szkoly słuchania głosu Bożego’

    Ponieważ już prawie rok jestem na macierzyńskim gdzieś czuje że zastygłam i czuje że jestem gotowa by wiarą poruszyć góry.

    Jak bardzo brakuje takich ludzi jak ty Agatko, moge zamieszkać koło Ciebie? 😉🥰 Jesteś wspaniała i cała chwała Bogu Ojcu za to.

    Jest dla mnie zaszczytem ze moge być tu z Wami wszystkimi❤

    Błogosławie Wam w Imieniu Jezusa Chrystusa.