Forum

Znajdź odpowiedź, zadaj pytanie i połącz się z innymi użytkownikami!

Strona główna Rozmowy Public Forum DZIEŃ DOBRY – EDYCJA 2022 Odpowiedz na: DZIEŃ DOBRY – EDYCJA 2022

  • Usuń użytkownika

    Usuń użytkownika
    15 marca 2022 na 07:27

    Dzień Dobry🙂

    Postanowilem sie tez przedstawic, moje imię Arek, mąż mądrej pieknej żony, ojciec dwójki wspaniałych szkrabów, to z najważniejszych, 40 lat za soba, druga połowa przede mną mam nadzie ję ta lepsza 😉🙂

    teraz ostrzegam raczej chaotycznie, wszedzie pęd spieszenie sie gdzies,teraz nawet biegne do pracy😉

    osoba poczatkujca, uwaga facet, jest nas tu niewielu trafilem tu jako ostatni chyba, nie przez przypadek,przypadek duzo ich ostanio troche, a ile pewnie nie zauwazam nawet

    duzo slucham w ostarnim czasie moze za duzo

    cos wiem, bylo mi kiedys gloszone dawno w mlodosci, ale potem dluga przerwa bardzo dluga, ale czy bylem w pelni nawrocony, raczej nie, a moze nie w pelni

    bylo nawet to uderzenie, chyba wtedy wyznalem ze chce sie oddac Bogu, mgliscie pamietam co sie wtedy wydarzylo, ale to bylo jak piorun, blysk, uderzenie nie do opisania

    ale nie rozumiem, nie doswiadczam

    cos jest nie tak, cos bym byl niewolnikiem swiata otaczajacegi, ten ped za nie wiadomo czym, ta papka otaczajaca zewszad na swiecie nic nie wnoszaca do zycia

    czesto jest pustka, sa tez jakby przeblyski tzw przypadki???

    szukam i znalesc nie moge?

    czegos brakuje, tej przemiany, pelnej

    szukam odpowiedzi o co w tym chodzi

    jak korzystac ze slowa

    taka trzcina nadlamana

    Jak znalesc pelnia wolnosci w Jezusie? Po to tu chyba jestem…

    Pozdrawiam