Forum

Znajdź odpowiedź, zadaj pytanie i połącz się z innymi użytkownikami!

Strona główna Rozmowy Public Forum Skąd startuję i co chcę odkryć? EDYCJA 2022 Odpowiedz na: Skąd startuję i co chcę odkryć? EDYCJA 2022

 • Marta

  Członek
  19 marca 2022 na 22:15

  Jestem w sytuacji, że myślę, że wiem (potwierdzone fragmentem Biblii na modlitwie Ks Wyjścia i Mojzesz), ze Bóg chce mnie wyprowadzić z jakiejś sytuacji, która jest dla mnie niekorzystna, ale mam czekać na znak kiedy wyruszyć w drogę, bo On mnie tam zaprowadzi w to nowe miejsce (znowu Biblia 2 Sm). To jest właśnie to z czym przychodzę. To jest ten mój “starting point..” Szukam znaków co mam dalej robić, i jakie jest moje powołanie. Mam takie przekonanie, że on mnie woła, tylko jeszcze nie wiem do czego. Oprócz tego, chciałabym umieć odczytać znaczenie swoich snów.

  Wysłuchałam w tym tyg dwóch Twoich rozmów, które bardzo mnie poruszyły. Pierwsza z p. Wiesławem na temat tego co robić teraz w obliczu wojny. Zgadzam się z tym co zostało powiedziane w wywiadzie. Cieszę się ze nie jestem jedyna osoba, która tak myśli.

  Druga rozmowa to była z Tomaszem Zielinskim w podkaście “Tłustą Owca.” Ta rozmowa mnie rozłożyła na łopatki i poruszyła moje serce na maxa. Jest wielka potrzeba mówienia i działania w tym temacie na całym świecie. Tutaj w Anglii chociaż się starają, to nie radzą sobie z tym i nastolatki popełniaja samobójstwo. W Polsce problem jest pewnie jeszcze większy ponieważ rząd nie wprowadził struktur potrzebnych do pomocy tym dzieciom i cały system jest przestarzały.

  <font face=”inherit”>I jeszcze jedna refleksja jak </font>mogę. Kiedy modliłam się o Ukrainę to ten fragment z Biblii przyszedł do mnie<font face=”inherit”>. – 2 Kr 15-24. Teraz jak o tym </font>myślę, to jest to wizja tzn plan na to co zrobić, żeby wygrać bitwę. Jak czytałam ten fragment to pomyślałam o wojnie domowej, bo Bóg w tym fragmencie zwrócił ich przeciwko sobie i dlatego przegrali.

  Przepraszam, że się tak rozgadałam, ale chciałam to komuś mądrzejszemu ode mnie powiedzieć. Może ta osoba mądrzejsza ode mnie będzie umiała to skomentować. Na to liczę. Dzięki.

  . <font face=”inherit”>. </font>