Forum

Znajdź odpowiedź, zadaj pytanie i połącz się z innymi użytkownikami!

Strona główna Rozmowy Public Forum Skąd startuję i co chcę odkryć? EDYCJA 2022

  • Skąd startuję i co chcę odkryć? EDYCJA 2022

    Posted by Agata on 14 marca 2022 na 08:06

    Napisz kilka zdań o tym w jakim punkcie życia jesteś i co chciałbyś, by Bóg w Tobie dokonał. Co pragniesz, by się wydarzyło w Twoim życiu i podczas tej Szkoły?

    Usuń użytkownika Odpowiedział 2 lata, 1 miesiąc temu 3 Członkowie · 3 Odpowiedzi
  • 3 Odpowiedzi
  • Usuń użytkownika

    Usuń użytkownika
    19 marca 2022 na 22:15

    Jestem w sytuacji, że myślę, że wiem (potwierdzone fragmentem Biblii na modlitwie Ks Wyjścia i Mojzesz), ze Bóg chce mnie wyprowadzić z jakiejś sytuacji, która jest dla mnie niekorzystna, ale mam czekać na znak kiedy wyruszyć w drogę, bo On mnie tam zaprowadzi w to nowe miejsce (znowu Biblia 2 Sm). To jest właśnie to z czym przychodzę. To jest ten mój “starting point..” Szukam znaków co mam dalej robić, i jakie jest moje powołanie. Mam takie przekonanie, że on mnie woła, tylko jeszcze nie wiem do czego. Oprócz tego, chciałabym umieć odczytać znaczenie swoich snów.

    Wysłuchałam w tym tyg dwóch Twoich rozmów, które bardzo mnie poruszyły. Pierwsza z p. Wiesławem na temat tego co robić teraz w obliczu wojny. Zgadzam się z tym co zostało powiedziane w wywiadzie. Cieszę się ze nie jestem jedyna osoba, która tak myśli.

    Druga rozmowa to była z Tomaszem Zielinskim w podkaście “Tłustą Owca.” Ta rozmowa mnie rozłożyła na łopatki i poruszyła moje serce na maxa. Jest wielka potrzeba mówienia i działania w tym temacie na całym świecie. Tutaj w Anglii chociaż się starają, to nie radzą sobie z tym i nastolatki popełniaja samobójstwo. W Polsce problem jest pewnie jeszcze większy ponieważ rząd nie wprowadził struktur potrzebnych do pomocy tym dzieciom i cały system jest przestarzały.

    <font face=”inherit”>I jeszcze jedna refleksja jak </font>mogę. Kiedy modliłam się o Ukrainę to ten fragment z Biblii przyszedł do mnie<font face=”inherit”>. – 2 Kr 15-24. Teraz jak o tym </font>myślę, to jest to wizja tzn plan na to co zrobić, żeby wygrać bitwę. Jak czytałam ten fragment to pomyślałam o wojnie domowej, bo Bóg w tym fragmencie zwrócił ich przeciwko sobie i dlatego przegrali.

    Przepraszam, że się tak rozgadałam, ale chciałam to komuś mądrzejszemu ode mnie powiedzieć. Może ta osoba mądrzejsza ode mnie będzie umiała to skomentować. Na to liczę. Dzięki.

    . <font face=”inherit”>. </font>

    • Usuń użytkownika

      Usuń użytkownika
      22 marca 2022 na 15:39

      Marta nie umiem Ci odpowiedzieć pewnie nie jestem mądrzejsza ale mogę Ci życzyć Bożego prowadzenia a wierzę że są tu ludzie którzy potrafią pomóc wesprzeć

  • Usuń użytkownika

    Usuń użytkownika
    22 marca 2022 na 15:36

    Trochę chaos, trochę zamieszanie nie wiem co konkretnie robić, czego Bóg ode mnie oczekuje, trochę utkwiłam w martwym punkcie ale Bóg ożywia i już po pierwszych wykładach i lekcji zaczyna się trochę porządkować. Za co jestem Bogu i osobom prowadzącym szkołę bardzo wdzięczna 🙂 czekam co będzie dalej.

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

Start of Discussion
0 w 0 odpowiedzi Czerwiec 2018
Teraz