Forum

Znajdź odpowiedź, zadaj pytanie i połącz się z innymi użytkownikami!

Strona główna Rozmowy Public Forum Spotkania z Agatą 2022 Odpowiedz na: Spotkania z Agatą 2022

  • Usuń użytkownika

    Usuń użytkownika
    22 marca 2022 na 13:39
    1. Wooooow, cieszę się Rafał że Bóg Cię tak niesamowicie używa 🙂 nigdy się nie zatrzymuj i nie poddawaj, bo z mojego doświadczenia wiem że poddawanie się jest w końcowym efekcie gorsze i trudniejsze, niż kiedy się człowiek odważy cos zrobić.
    2. Dziękuję za wczorajszy wykład. Jest mi to trudno stwierdzić ale uzmysłowił mi trudną prawdę, że czasem mowiłam Bogu tak ale nieraz też nie i to mnie zatrzymywało we wzroście, nie pozwalało się do konca cieszyć relacją z Bogiem.
    3. Zostałam zachęcona do rozpoczynania dnia z takim nastawieniem: “Boże czego Ty ode mnie chcesz żebym dziś zrobiła”. Dziś rano zapytałam o to Boga i na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Zostałam poproszona o poprowadzenie pewnego spotkania. Jest to dla mnie duuuuży krok. Ale wiem, że to Boża łaska prowadzi mnie. Spotkanie będzie za dwa tygodnie we wtorek. Jeśli ktoś chciałby westchnąć w modlitwie o tą sprawę będę wdzięczna.
    4. Zapamiętam napewno to zdanie: NAJWAŻNIEJSZE TO BYĆ DLA BOGA DOSTĘPNYM I ROBIĆ TAK JAK UMIESZ.
    • Dziękuję Agato, za to czym się wczoraj podzieliłaś (choć nie wiem czy mogę tak otwarcie per Ty)