Forum

Znajdź odpowiedź, zadaj pytanie i połącz się z innymi użytkownikami!

Strona główna Rozmowy Public Forum Spotkania z Agatą 2022

  • Spotkania z Agatą 2022

    Posted by Agata on 10 marca 2022 na 10:01

    Zachęcam tutaj do dzielenia się swoimi doświadczeniami, które mają miejsce podczas spotkań ze mną 🙂

    Jeśli masz jakieś pytanie do mnie lub chcesz poruszyć jakiś temat na naszych spotkaniach, to również napisz w komentarzu.

    • Ta dyskusja została zmodyfikowana2 lata, 1 miesiąc temu o Agata.
    Usuń użytkownika Odpowiedział 2 lata, 1 miesiąc temu 3 Członkowie · 2 Odpowiedzi
  • 2 Odpowiedzi
  • Rafal

    Członek
    21 marca 2022 na 23:56

    Agatko, nasza cudowna siostrzyczko, dziękuję Ci z całego serca za dzisiejsze spotkanie oraz ogólnie za całą tę szkołę. Wiem to na 120%, że jestem na tej szkole z pragnienia Ducha Świętego.

    Dzisiejszy wykład dał mi bardzo dużo dobrego i odpowiedział mi na wiele moich pytań.

    Po pierwsze: marzę o tym, żeby wyjść na ulicę i głosić Ewangelię, ale…..mam zerowe doświadczenie; nawrócony jestem od ledwo 15 miesięcy, wiec sam jestem jeszcze dzieckiem – przez to doszedłem do ściany: co i jak mam ludziom mówić? Wiem, dlaczego się nawróciłem; wiem, co mnie oddzielało od Boga; wiem, co Chrystus dla nas wszystkich zrobił…..ale jak to wytłumaczyć komuś, kto nie zna Boga a często nawet o Nim nie słyszał. I tu mi pomogłaś Twoim świadectwem: jak zaczęłaś od czytania psalmu, potem jakieś nieśmiałe komentarze – nie mam żadnych oporów do mówienia, nie boję się; po prostu nie wiedziałem, co mam mówić, żeby nie wdawać się w bezsensowne bajanie. Na samym początku szkoły usłyszałem w sercu: nie bój się o to, co masz mówić, bo ilekroć gdzieś cię poślę, będę mówił za ciebie. A dzisiaj Ty mi takie piękne świadectwo o psalmach dajesz 🙂

    Po drugie: wspomniałem dzisiaj o fundacji. Ostatnimi dniami dopadła mnie rezygnacja i chęć poddania się w obliczu ogromu tego projektu. Wczoraj modliłem się do Ducha Świętego, pytając: co mam zrobić dalej, co z ta fundacja? Zapał, w jakim mi dzisiaj odpowiedziałaś – otwieraj – sprawił, że mam pewność, iż to sam Duch Święty Twoimi ustami odpowiedział na moją modlitwę.

    Chwała Panu, Alleluja. Amen

    Błogosławię Cię, Agatko i wszystkich współuczestników tej niesamowitej szkoły 🙂

  • Usuń użytkownika

    Usuń użytkownika
    22 marca 2022 na 13:39
    1. Wooooow, cieszę się Rafał że Bóg Cię tak niesamowicie używa 🙂 nigdy się nie zatrzymuj i nie poddawaj, bo z mojego doświadczenia wiem że poddawanie się jest w końcowym efekcie gorsze i trudniejsze, niż kiedy się człowiek odważy cos zrobić.
    2. Dziękuję za wczorajszy wykład. Jest mi to trudno stwierdzić ale uzmysłowił mi trudną prawdę, że czasem mowiłam Bogu tak ale nieraz też nie i to mnie zatrzymywało we wzroście, nie pozwalało się do konca cieszyć relacją z Bogiem.
    3. Zostałam zachęcona do rozpoczynania dnia z takim nastawieniem: “Boże czego Ty ode mnie chcesz żebym dziś zrobiła”. Dziś rano zapytałam o to Boga i na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Zostałam poproszona o poprowadzenie pewnego spotkania. Jest to dla mnie duuuuży krok. Ale wiem, że to Boża łaska prowadzi mnie. Spotkanie będzie za dwa tygodnie we wtorek. Jeśli ktoś chciałby westchnąć w modlitwie o tą sprawę będę wdzięczna.
    4. Zapamiętam napewno to zdanie: NAJWAŻNIEJSZE TO BYĆ DLA BOGA DOSTĘPNYM I ROBIĆ TAK JAK UMIESZ.
    • Dziękuję Agato, za to czym się wczoraj podzieliłaś (choć nie wiem czy mogę tak otwarcie per Ty)

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

Start of Discussion
0 w 0 odpowiedzi Czerwiec 2018
Teraz