Forum

Znajdź odpowiedź, zadaj pytanie i połącz się z innymi użytkownikami!

Strona główna Rozmowy Public Forum DZIEŃ DOBRY – EDYCJA 2021 Odpowiedz na: DZIEŃ DOBRY – EDYCJA 2021

  • Usuń użytkownika

    Usuń użytkownika
    1 marca 2021 na 15:26

    Witam wszystkich, jestem Ania, mam 52lata i mieszkam w Lublińcu, woj. śląskie. Jestem mamą trojki dorosłych synów i żoną bardzo kochającego mnie męża. Przyznam się, że cała drżę kiedy to piszę, bo coś się we mnie zaczyna wielkiego, czego dokładnie nie potrafię sprecyzować. Wpisałam się na ostatnią chwilę, gdyż wciąż się wahałam. Od wczoraj jestem w Niemczech na leczeniu onkologicznym i prawdę mówiąc, zrezygnowałam już ze szkoły, mimo że kiedy po raz pierwszy o niej usłyszałam to byłam pewna że tego właśnie potrzebuję. Moja historia zadziwia nawet mnie samą. Mam nadzieję że będzie jeszcze okazja by o tym opowiedzieć. Teraz jestem szczęśliwa, że jestem z wami. I choć sprzętowo nie jestem za dobrze przygotowana (wybaczcie jeśli mi coś nie zadziała) to mam nadzieję że jakoś sobie poradzę. Wierzę, że trafiamy na pewnych ludzi i sytuację nieprzypadkowo. Kończę bo znając siebie to braknie mi strony. Pozdrawiam i do usłyszenia lub zobaczenia!.