Forum

Znajdź odpowiedź, zadaj pytanie i połącz się z innymi użytkownikami!

Strona główna Rozmowy Public Forum DZIEŃ DOBRY – EDYCJA 2021

  • DZIEŃ DOBRY – EDYCJA 2021

    Posted by Agata on 26 lutego 2021 na 20:24

    Tutaj. będziemy się witać, poznawać i przedstawiać 🙂

    Anonimowy Odpowiedział 3 lata temu 33 Członkowie · 120 Odpowiedzi
  • 120 Odpowiedzi
  • Usuń użytkownika

    Usuń użytkownika
    28 lutego 2021 na 12:14

    Może ja zacznę…

    Cześć! Mam na imię Agnieszka, mam 27 lat, mieszkam w Tychach ale coś czuję, że może się to zmienić w tym roku 🙂 Od dziecka miałam potrzeby duchowe ale zaufałam Jezusowi Chrystusowi i przyjęłam Go jako Zbawiciela 4 lata temu. Moje życie to ciągłe uświęcanie i proces.. Od 2 miesięcy dzieje się jakiś przełom w moim życiu duchowym, Bóg mnie wprowadza w nowy etap duchowy…odczuwam Bożą obecność mocniej niż kiedykolwiek. Szkoła Pasji i Wizji jest moją odpowiedzią na modlitwy. Chcę uznać autorytet tego miejsca, uczyć się, szukać powołania i nawiązywać relację z innymi uczestnikami w celu wspólnego wzrastania, noszenia brzemion, wsparcia.

    Pozdrawiam wszystkich Bożym pocałunkiem!

    • Agata

      Administrator
      28 lutego 2021 na 20:58

      Hej Agnieszka! Witaj jako pierwsza uczennica w tej edycji! To niesamowite co piszesz o przełomie i nowym etapie, bo ja to samo odczuwam w moim życiu duchowym 🙂 Być może jest to nawet związane z jakimś przesileniem w naszym kraju 🙂

    • Małgosia

      Członek
      5 marca 2021 na 17:59

      Witaj Agnieszka ! Błogosławię Twój duchowy wzrost. Niech się dzieje to, co Pan przygotował dla Ciebie!

  • Usuń użytkownika

    Usuń użytkownika
    1 marca 2021 na 10:23

    Cześć.

    Jestem Beata , jestem mamą i babcią , obecnie z mężem mieszkam w Wielkiej Brytanii , a moje córeczki i ukochana wnusia Zuza mieszkają w Polsce. Planuje w tym roku dołączyć do nich.

    Od długiego czasu trwa moje poszukiwanie Boga.On zawsze był, ale stałam się głodna głębszej relacji z Nim, dlatego jestem tutaj i ufam, że znajdę drogę. Szukam ludzi , którzy kochają Jezusa, którzy Go szukają dla których Jego nauka jest priorytetem. Mam nadzieję , że ich doświadczenia staną się dla mnie inspiracją. Pragnę odkryć w sobie pasję obdarowywania ludzi Jezusową miłością , pragnę wychodzić na przeciw ludzi potrzebujących. Potrzebuje do tego zapalnika, iskry Ducha Świętego , zapału.

    Na mojej drodze Bóg postawił Ciebie Agatko i Twoją szkołę i wiem, że uda mi się tutaj otworzyć swoje serce.

    • Usuń użytkownika

      Usuń użytkownika
      1 marca 2021 na 12:56

      Cześć Beata, miło Cię poznać! 🙂

      • Usuń użytkownika

        Usuń użytkownika
        1 marca 2021 na 16:13

        Hej Agnieszka , fajnie że jesteś 🙂

      • Małgosia

        Członek
        5 marca 2021 na 17:14

        Witaj Beata 🙂 “Obdarowywanie ludzi Jezusową miłością” – na te słowa moje serce woła: Tak! Amen! Niech to się wypełnia!

  • Usuń użytkownika

    Usuń użytkownika
    1 marca 2021 na 13:16

    Witam wszystkich ciepło i serdecznie. Jestem Agnieszka (Agnes), mam 48 lat. Bóg pobłogosławił mi dwoma wspaniałymi synami z którymi mieszkam w Anglii, w Sheffield. Z perspektywy czasu widzę, że to Bóg pokierował mnie w to miejsce 11 lat temu, abym mogła Go prawdziwie poznać i doświadczać Jego Obecności. Chwała naszemu Bogu zawsze! Dzięki pandemii poznałam wspaniałe grupy biblijne z którymi spotykam się regularnie na zoomach by wspólnie studiować Boże Słowo. Jedna z sióstr poleciła mi filmiki Agatki i szczerze mówiąc podeszłam do tego bardzo ostrożnie… Nikogo nie zaskoczę, kiedy przyznam, że to właśnie było milowym krokiem, który sprawił, że moje duchowe życie zaczęło nabierać coraz większych rumieńców. Bóg pobudza moje serce do większych i śmielszych pragnień by wypełniać Jego wolę, Jego plan dla mojego życia, a nie mój własny plan. Dlatego tutaj jestem, dziękując Bogu za kolejną szansę, za możliwość poznania ludzi szczerze kochających Jezusa, naszego Życiodajnego Króla. Dziękuję Wam za to, że jesteście. Błogosławię wszystkich i do zobaczenia wieczorem.

    • Usuń użytkownika

      Usuń użytkownika
      1 marca 2021 na 16:16

      Witaj Agnes , okazuje się że mieszkamy bardzo blisko (ja mieszkam w Selby) i mamy podobną historię , moje nawrócenie też zaczęło się w Anglii 9 lat temu…

      Fajnie,że będziemy razem uczyć się bliskości z Naszym Panem.

      • Usuń użytkownika

        Usuń użytkownika
        2 marca 2021 na 12:48

        Miło spotkać kolejna osobę szukająca Boga w Anglii 😊👍ja mieszkam w Newton Aycliffe c Durham 😊

        • Usuń użytkownika

          Usuń użytkownika
          9 marca 2021 na 19:13

          Witajcie Kochane

      • Małgosia

        Członek
        5 marca 2021 na 17:15

        Witaj! Błogosławię Cię. Bądź życiodajna w Nim!

      • Usuń użytkownika

        Usuń użytkownika
        9 marca 2021 na 19:12

        Witaj Kochana, niesamowite, jaki ten świat mały. W takim razie mam nadzieję, że uda nam się również spotkać na żywo. Błogosławię

    • Usuń użytkownika

      Usuń użytkownika
      1 marca 2021 na 20:12

      Cześć Agusia :*

      • Usuń użytkownika

        Usuń użytkownika
        9 marca 2021 na 19:14

        Witaj Aguś, nasze drogi znowu się łączą, Bóg działa w niezwykły i zaskakujący sposób. Chwała Jemu!

  • Usuń użytkownika

    Usuń użytkownika
    1 marca 2021 na 15:26

    Witam wszystkich, jestem Ania, mam 52lata i mieszkam w Lublińcu, woj. śląskie. Jestem mamą trojki dorosłych synów i żoną bardzo kochającego mnie męża. Przyznam się, że cała drżę kiedy to piszę, bo coś się we mnie zaczyna wielkiego, czego dokładnie nie potrafię sprecyzować. Wpisałam się na ostatnią chwilę, gdyż wciąż się wahałam. Od wczoraj jestem w Niemczech na leczeniu onkologicznym i prawdę mówiąc, zrezygnowałam już ze szkoły, mimo że kiedy po raz pierwszy o niej usłyszałam to byłam pewna że tego właśnie potrzebuję. Moja historia zadziwia nawet mnie samą. Mam nadzieję że będzie jeszcze okazja by o tym opowiedzieć. Teraz jestem szczęśliwa, że jestem z wami. I choć sprzętowo nie jestem za dobrze przygotowana (wybaczcie jeśli mi coś nie zadziała) to mam nadzieję że jakoś sobie poradzę. Wierzę, że trafiamy na pewnych ludzi i sytuację nieprzypadkowo. Kończę bo znając siebie to braknie mi strony. Pozdrawiam i do usłyszenia lub zobaczenia!.

    • Usuń użytkownika

      Usuń użytkownika
      1 marca 2021 na 16:21

      Witaj Ania , fajnie że jesteś (też mam 52 lata) i mam plany po powrocie do Polski osiedlić się na Śląsku .

      Super, że będziemy razem uczyć się “drogi do Boga” , może nawet będziemy w jednej klasie.

      • Usuń użytkownika

        Usuń użytkownika
        1 marca 2021 na 18:13

        O, to byłoby wspaniale! Bóg z tobą!

    • Usuń użytkownika

      Usuń użytkownika
      2 marca 2021 na 09:37

      Cześć Aniu,

      Jesteś w moich modlitwach! Jesteś córką Króla, który przeprowadzi Cię przez różne doświadczenia życiowe. Błogosławię Cię!

    • Małgosia

      Członek
      5 marca 2021 na 17:18

      Witaj Anno 🙂 Wspaniale, że jesteś 🙂 Niech Bóg działa potężnie w Twoim życiu przez tę szkołę!

    • Usuń użytkownika

      Usuń użytkownika
      9 marca 2021 na 19:22

      Witaj Aniu, umiłowana Boża córko, chociaż niektóre okoliczności w naszym życiu wydają się ogromną górą, która wszystko przysłania i wydaje się być nie do pokonania, to wierząc i ufając naszemu Bogu i stawiając Jego za sterami naszego życia – nie będzie przeszkody, której byśmy z Nim nie pokonali! Przytulam Cię Kochana i proszę naszego Ojca, w imieniu Jego Syna -Jezusa o zdrowie dla Ciebie, oraz obfitości błogosławieństw w mocy Jego Świętego Ducha! Amen!

  • Usuń użytkownika

    Usuń użytkownika
    1 marca 2021 na 15:31

    Witam serdecznie, mam na imię Piotr 52 lata. Mieszkam w Bielawie w Chrześcijańskiej Misji Nowa Nadzieja, nawróciłem się 6 lat temu na terapi w Łękini. Chciałbym poznać swoje powołanie, nauczyć się rozpoznawać Bożą wolę, poznać narzędzia jak to robić. To tak pokrótce, czekam z niecierpliwością ale też z pewną dozą nieśmiałości i tremy

    • Usuń użytkownika

      Usuń użytkownika
      1 marca 2021 na 16:22

      Witaj Piotrze, miło Cię będzie poznać.

    • Usuń użytkownika

      Usuń użytkownika
      3 marca 2021 na 15:57

      Witaj!

      Ja co prawda nie absolwentka, ale mój mąż tak no i działam w Nowym Przymierzu w Miastku, więc pozdrawiam:)!

    • Małgosia

      Członek
      5 marca 2021 na 17:19

      Witaj Piotr ! Kto szuka ten znajdzie, a więc jesteś coraz bliżej odpowiedzi 🙂 Błogosławię Cię!

    • Usuń użytkownika

      Usuń użytkownika
      9 marca 2021 na 19:23

      Witaj Piotr, chwała Bogu, że On daje się znaleźć tym, którzy Go szukają, że jest Wierny i Dobry!

  • Usuń użytkownika

    Usuń użytkownika
    1 marca 2021 na 15:37

    Witajcie, jestem Eva, i jestem czeszka. Mam 52 lata i zaczelam poznawac Boga przed 30 latami. Myszlalam, ze mi idze calkiem dobrze, no dopiero przed 15. mies.zdecydowalam poswiecac Bogu wiecej intenzywnego czasu. Od tego czasu, sie zaczelo w moim zyciu duzo zmieniac i bardzo pragne kochac Boga osobiscie i znalezc Jego plan dla mojego zycia.

    • Usuń użytkownika

      Usuń użytkownika
      1 marca 2021 na 16:23

      Hej Eva , fajnie że jesteś.

    • Usuń użytkownika

      Usuń użytkownika
      2 marca 2021 na 09:39

      Dobrý deň Eva 🙂

    • Małgosia

      Członek
      5 marca 2021 na 17:21

      Witaj Eva 🙂 Błogosławię pragnienia Twojego serca, aby znalazły w Nim swą odpowiedź!

    • Usuń użytkownika

      Usuń użytkownika
      9 marca 2021 na 19:24

      Witaj Kochana!

    • Usuń użytkownika

      Usuń użytkownika
      12 marca 2021 na 11:59

      Czesc, tez mieszkam w Czechach, ciesze sie, ze tu jestes.

      • Usuń użytkownika

        Usuń użytkownika
        4 kwietnia 2021 na 08:54

        Anna, czesc i dziekuje, a gdzie mieskas? Moze jestesmy niedaleko? Ja jestem z Grodku.

  • Usuń użytkownika

    Usuń użytkownika
    1 marca 2021 na 22:08

    Witam Was wszystkim. Mam na imię Monika, mam 41 lat. Chodzę z Panem prawie od 6 lat, zaczęłam w Dublinie w Irlandii, 2 lata temu wróciłam do Polski. W oczekiwaniu na zmianę w moim życiu postanowiłam zapisać się do szkoły Pasji i Wizji, by nadać kierunek mojej relacji z Panem. Zapisując się wychodzę z mojej strefy komfortu. Nie mam jeszcze męża ani dzieci, ale chciałabym mieć.

    • Usuń użytkownika

      Usuń użytkownika
      1 marca 2021 na 22:43

      Witaj Moniko,miło Cię poznać 🙂

      • Usuń użytkownika

        Usuń użytkownika
        2 marca 2021 na 21:24

        Ciebie również Ola 🙂

    • Małgosia

      Członek
      5 marca 2021 na 17:22

      Witaj ! Niech Pan spełni Twoje pragnienia i błogosławi Cię!

      • Usuń użytkownika

        Usuń użytkownika
        9 marca 2021 na 19:26

        Amen! Witaj Moniczko

  • Usuń użytkownika

    Usuń użytkownika
    1 marca 2021 na 22:42

    Witajcie, mam na imię Ola.

    Bóg już od dzieciństwa daje mi sie poznawać i zawsze ciągnęło mnie w Jego stronę. Od kilkunastu lat mieszkam w Opolu i tu poznałam prawdziwy Boży kościół. Jednak od ok dwóch lat zaczął się u mnie pewien przełom…Czuję,że Bóg ma dla mnie coś nowego i bardzo nie chcę tego przeoczyć. Zależy mi aby być bardziej uważną i usłyszeć dobrze to,co On chce mi powiedzieć.

    • Usuń użytkownika

      Usuń użytkownika
      3 marca 2021 na 15:59

      Cześć Olu,

      fajnie, że jesteś z nami:)

    • Małgosia

      Członek
      5 marca 2021 na 17:23

      Witaj ! Niech Boży przełom przyjdzie tak, jak tego pragniesz!

      • Usuń użytkownika

        Usuń użytkownika
        9 marca 2021 na 19:28

        Amen

    • Usuń użytkownika

      Usuń użytkownika
      9 marca 2021 na 21:23

      Cześć Olu! Dobrze, że jesteś!

  • Usuń użytkownika

    Usuń użytkownika
    2 marca 2021 na 00:29

    Witam wszystkich 🙂

    Mam na imię Jarek. Mam 44 lata. Od 14 lat mieszkam w Wielkiej Brytanii. Od 5 lat wraz z żona Pauliną prowadzimy polską społeczność chrześcijańską z woli Boga i woli pastora kościoła angielskiego w którym jesteśmy.

    Zdecydowałem się na Szkołę Pasji i Wizji a jeszcze wcześniej na Szkołę Słuchania Boga gdyż pragnąłem bardziej poznawać Boga i iść za Jego głosem. Zbliżyć sie do niego i wzrosnąć duchowo. Wierzę ze ta szkoła będzie odpowiedzią i błogosławieństwem nie tylko dla mnie ale także dla rodziny i innych wierzących z kościoła z którymi mam kontakt.

    Pozdrawiam 🙂

    • Małgosia

      Członek
      5 marca 2021 na 18:02

      Witaj Jarku 🙂 Amen. Niech tak będzie , jak tego pragniesz.

    • Usuń użytkownika

      Usuń użytkownika
      9 marca 2021 na 19:30

      Witaj bracie, niech Bóg Ci szczodrze błogosławi w Twojej służbie!

    • Usuń użytkownika

      Usuń użytkownika
      17 marca 2021 na 10:17

      Witaj Jarku. Czy Ty współpracowałeś może z kościołem ulicznym?

  • Usuń użytkownika

    Usuń użytkownika
    2 marca 2021 na 04:07

    Witam was wszystkich bardzo serdecznie. Mam na imię Dagmara. Oddałam swoje życie Panu Bogu w czerwcu 2002. Po kilku latach wyjechałam z Polski. Mieszkałam w Irlandii przez 16 lat. Wspaniały czas. Wiele się nauczyłam. Mam taką niesamowitą zdolność od Pana Boga asymilacji kulturowej. I mieszkając w Irlandii, ale też od samego mojego nawrócenia przebywałam w społeczności międzynarodowej, szczególnie wśród ludzi z Afryki. Wyjeżdżając z Polski w 2005 nigdy nie myślałam że wróce na stałe, ale w maju 2019 otrzymałam wyraźne prowadzenie od Pana Boga, że mam wracać do mojego rodzinnego miasta Gdyni. Rzuciłam pracę, spakowałam się w dwie walizki i wróciłam. Już minęło 1,5 roku. To co najbardziej mnie zaskoczyło, to że myślałam że to nic trudnego. Wracam do mojego rodzinnego miasta, do moich ludzi, nic trudnego. Nie zdawałam sobie sprawy że po 16 latach ja bardzo się zmieniłam i trochę jest tak jakbym zaczynała wszystko od nowa w nowym dla siebie kraju. Ale wiem że Bóg mnie tu postawił i ma cel do wypełnienia. Ostatnio Bóg pokazuje mi że jest proces zmiany który rozpoczął we mnie, po to, bym mogła wypełnić zadanie, dla którego mnie tu przysłał. Agata,ta szkoła i wy, moi drodzy, jesteście odpowiedzią na moje modlitwy, by postawił na mojej drodze Jego ludzi. Bardzo jestem Bogu wdzięczna za was wszystkich 🙂

    • Małgosia

      Członek
      5 marca 2021 na 17:47

      Witaj 🙂 Błogosławię tę zmianę, którą Bóg dokonuje w Tobie. Niech wypełni się to, co On ma dla Ciebie!

      • Usuń użytkownika

        Usuń użytkownika
        9 marca 2021 na 19:32

        Amen!

  • Usuń użytkownika

    Usuń użytkownika
    2 marca 2021 na 09:04

    Witajcie

    Mam na imię Wioleta, mieszkam we Wrocławiu. Nawróciłam się jako 11 latka, teraz mam 45. Kiedy się nawróciłam byłam jak ogień, nieustannie się modliłam i działałam, zawsze powtarzałam Bogu, nie stawiaj mnie z tyłu wojska ja chcę iść w pierwszej lini. Kiedy dorosłam, wyszłam za mąż dużo rzeczy się skomplikowało i choć wiary nie straciłam, to jednak brakuje mi tego ognia. Tęsknię za tym by płonąć. Wierzę że jest to wyjątkowy czas i dziękuję że mogę być z Wami.

    • Usuń użytkownika

      Usuń użytkownika
      2 marca 2021 na 12:59

      Witaj Wiola😊

      • Małgosia

        Członek
        5 marca 2021 na 17:45

        Witaj Boża Wojowniczko 🙂 Niech rozpali się z nową mocą ten ogień, którego tak pragniesz!

      • Usuń użytkownika

        Usuń użytkownika
        9 marca 2021 na 19:38

        Witaj Wioletto, jestem pewna, że ten czas w Szkole będzie tą iskrą, która pozwoli Ci rozpalić ogień w sercu na nowo. Pan się nie zmienia, ale my tak. Teraz, z perspektywy czasu, mając wiele doświadczeń za Sobą będziesz rozpalać wiele serc, które ciągle jeszcze błąkają się w ciemności i chłodzie. Życzę Ci tego Kochana, niech Bóg Ci obficie błogosławi. Amen!

    • Gosia

      Członek
      9 marca 2021 na 12:40

      Ogromnie miło Cię poznać Boża Wojowniczko 🙂 Błogosławię Cię, żebyś znalazła z powrotem ten ogień.

  • Usuń użytkownika

    Usuń użytkownika
    2 marca 2021 na 14:03

    Witajcie jestem Grazyna mam 65 lat, żona, mama i babcia. Nawróciłam się kiedy miałam 17 lat w Gdańsku., Pan Jezus prowadził i prowadzi mnie do tej pory. Moja droga za Panem była bardzo ciekawa… choć i trudna. Od 11 lat mieszkam z mężem w Anglii w Newton Aycliffe. Nasze dwie corki z mężami i dziećmi mieszkają w okolicach Manchester, a syn z rodzina mieszka w Kanadzie. Wszyscy jesteśmy wierzący w Boga. Doświadczamy Bożej Łaski w codziennym naszym życiu . Na dzień dzisiejszy mój mąż chce wrócić do Polski,a ja nie wiem gdzie chce byc.

    Ale chce być w centum Bożej woli aby widzieć i na nowo odkrywać jak Cudownym jest Bogiem.

    Chce nadal być otwarta na ludzi, którzy potrzebują poznać Jezusa jako osobistego Zbawiciela.

    Chce widzieć Jego dalszy plan dla naszego życia.

    Dzięki Agata,ze inspirujesz i zachęcasz bo tego potrzebuje 😊🙌🏻❤️

    • Małgosia

      Członek
      5 marca 2021 na 17:43

      Witaj 🙂 Wspaniale,że jesteś. Błogosławię Cię. Niech przyjdą do Twojego życia odpowiedzi, których pragniesz.

    • Usuń użytkownika

      Usuń użytkownika
      9 marca 2021 na 19:43

      Witaj Grażynko!

  • Anonimowy

    Gość
    2 marca 2021 na 17:58

    Witaj Agatko i wszyscy kochani pozostali uczestnicy szkoły. Mam na imię Beata – urodziłam sie, mieszkam i pracuję całe życie w Gdańsku. Mam 56 lat. Jezusa jako osobistego zbawiciela poznałam jak miałam 22 lata, było to na ewangelizacji (Niki Cruz) , która odbywała się w Kinie na ul. Długiejw Gdańsku . Narodziłam się na nowo i to był wspaniały czas. Niestety później moja sytuacja rodzinna się zmieniła wyszłam za mąż za człowieka niewierzącego i moje życie duchowe i bliski kontakt z Bogiem zamarł. W ubiegłym roku mogę powiedzieć, że obudziłam się na nowo. Wiem, że to był Boży plan w stosunku do mojej osoby a także odpowiedź na gorące modlitwy mojej wierzcej rodziny. Dzięki Agatce i Szkole Słuchania Boga dowiedziałam się o szkole Pasji i Wizji. Na poczatku nie byłam przekonana do uczestnictwa w szkole Pasji i Wizji ale Duch Świety przekonał mnie i wręcz fizycznie pchnął do tej szkoły. Wiem, że Bóg ma dla mnie plan i zobaczę co będzie dalej. Pozdrawiam wszstkich bardzo serdecznie. Beata

    • Usuń użytkownika

      Usuń użytkownika
      2 marca 2021 na 18:02

      Witamy 😊

    • Małgosia

      Członek
      5 marca 2021 na 17:37

      Witaj! Chwała Duchowi Świętemu! Niech prowadzi Cię dalej we wszystkim.

    • Usuń użytkownika

      Usuń użytkownika
      9 marca 2021 na 19:43

      Witaj Beatko!

  • Usuń użytkownika

    Usuń użytkownika
    2 marca 2021 na 19:22

    Witajcie kochani! Mam na imie Kasia. Pochodze z Wielkopolski,od kilkunastu lat mieszkam w Anglii, tutaj tez wstapilam na droge mojego Zbawiciela i pragne nia podazac dalej. Od ponad roku odczuwam przemiany ktore Pan czyni we mnie, wydobywa mnie ze skorupki:) Szkola Pasji i Wizji jest odpowiedzia na moje modlitwy. Pragne poznawac Boga, odkrywac Jego tajemnice i znalezc swoje miejsce w Krolestwie Bozym sluzac innym, ale tez poznawac siebie.

    Ciesze sie ze tu jestescie i blogoslawie kazdego z Was. Niech to bedzie wspanialy czas budowania, odkrywania, wzrastania

    • Usuń użytkownika

      Usuń użytkownika
      3 marca 2021 na 08:26

      Cześć Kasiu 🙂

    • Małgosia

      Członek
      5 marca 2021 na 17:35

      Witaj! Niech tak będzie, jak pragniesz . Niech przyjdzie pełnia, do której tęsknisz.

    • Gosia

      Członek
      9 marca 2021 na 12:44

      Witaj Kasiu 🙂

    • Usuń użytkownika

      Usuń użytkownika
      9 marca 2021 na 19:44

      Witaj Kasiu! W jakim mieście lub rejonie Anglii mieszkasz?

      • Usuń użytkownika

        Usuń użytkownika
        11 marca 2021 na 13:34

        Czesc Agnieszko! Mieszkam w Kent, poludniowy- wschod Anglii, miejscowosc Maidstone. A ty?

        Ciesze sie ze jestes tu 🙂

        • Usuń użytkownika

          Usuń użytkownika
          23 marca 2021 na 01:09

          Hej Kasiu, mieszkam w Sheffield, północ Anglii. Spory kawałek od Ciebie… Ale należę do trzech grup biblijnych – super ludzie – z Northampton, Coalville, Leicester, Londyn, Barnsley, ale także z Polski, Niemiec, Holandii, Grecji i nawet z Meksyku. Świat jest mały. Jeżeli miałabyś ochotę dowiedzieć się czegoś więcej i może dołączyć na próbę to daj mi znać Kasiu. Dla mnie to prawdziwa Boża rodzina. Błogosławię Cię Kochana w imieniu naszego Pana -Jezusa Chrystusa, amen!

  • Usuń użytkownika

    Usuń użytkownika
    2 marca 2021 na 21:34

    Witaj😊

Page 1 of 2

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

Start of Discussion
0 w 0 odpowiedzi Czerwiec 2018
Teraz