Forum

Znajdź odpowiedź, zadaj pytanie i połącz się z innymi użytkownikami!

Strona główna Rozmowy Public Forum DZIEŃ DOBRY – EDYCJA 2021 Odpowiedz na: DZIEŃ DOBRY – EDYCJA 2021

  • Usuń użytkownika

    Usuń użytkownika
    2 marca 2021 na 04:07

    Witam was wszystkich bardzo serdecznie. Mam na imię Dagmara. Oddałam swoje życie Panu Bogu w czerwcu 2002. Po kilku latach wyjechałam z Polski. Mieszkałam w Irlandii przez 16 lat. Wspaniały czas. Wiele się nauczyłam. Mam taką niesamowitą zdolność od Pana Boga asymilacji kulturowej. I mieszkając w Irlandii, ale też od samego mojego nawrócenia przebywałam w społeczności międzynarodowej, szczególnie wśród ludzi z Afryki. Wyjeżdżając z Polski w 2005 nigdy nie myślałam że wróce na stałe, ale w maju 2019 otrzymałam wyraźne prowadzenie od Pana Boga, że mam wracać do mojego rodzinnego miasta Gdyni. Rzuciłam pracę, spakowałam się w dwie walizki i wróciłam. Już minęło 1,5 roku. To co najbardziej mnie zaskoczyło, to że myślałam że to nic trudnego. Wracam do mojego rodzinnego miasta, do moich ludzi, nic trudnego. Nie zdawałam sobie sprawy że po 16 latach ja bardzo się zmieniłam i trochę jest tak jakbym zaczynała wszystko od nowa w nowym dla siebie kraju. Ale wiem że Bóg mnie tu postawił i ma cel do wypełnienia. Ostatnio Bóg pokazuje mi że jest proces zmiany który rozpoczął we mnie, po to, bym mogła wypełnić zadanie, dla którego mnie tu przysłał. Agata,ta szkoła i wy, moi drodzy, jesteście odpowiedzią na moje modlitwy, by postawił na mojej drodze Jego ludzi. Bardzo jestem Bogu wdzięczna za was wszystkich 🙂