Forum

Znajdź odpowiedź, zadaj pytanie i połącz się z innymi użytkownikami!

Strona główna Rozmowy Public Forum Piątkowe spotkania online przy kawie

  • Piątkowe spotkania online przy kawie

    Posted by Rafal on 20 maja 2022 na 19:48

    Witajcie najdrożsi

    Po raz kolejny organizuje ponadprogramowe spotkanie online – spotkanie to jest nieobowiązkowe a celem jego jest wspólne, bliższe poznawanie się oraz zacieśnianie relacji przy osobistej kawie, ciastku lub czym kto ma pod ręką :). Mam przeświadczenie, żeby zaprosić na to spotkanie także członków innych grup (uczestników szkoły). Spotkanie zaczyna się o 20 polskiego czasu, oraz zakończenie planuje na 22 – można jednak przyjść i wyjść o dowolnej godzinie.

    Jak się dostać na spotkanie?

    Proszę wejść na stronę google.meet lub ściągnąć aplikacje na telefon o tej samej nazwie. Gdy już dostaniecie się do przestrzeni google.meet, odszukajcie proszę pole “dołącz za pomocą kodu”, gdzie wpiszcie poniższy kod (z myślnikami i bez spacji)

    yeg-ttkz-zsf

    Będę czekał od około 19:50 Zapraszam serdecznie

    Jeśli ktoś będzie miał kłopoty, proszę o kontakt telefoniczny – tylko przez whats app. Mój numer: +44 7780 780 659

    Rafal Odpowiedział 1 rok, 10 miesięcy temu 2 Członkowie · 3 Odpowiedzi
  • 3 Odpowiedzi
  • Usuń użytkownika

    Usuń użytkownika
    22 maja 2022 na 02:05

    Bardzo ciekawa propozycja Rafał. Akurat w najbliższy piątek nie mogę być. Ale w kolejne kto wie… 🙂 tylko jeszcze nie wiem czy technicznie to ogarnę chociaż w sumie mam męża informatyka to pewnie da radę. Błogosławionych spotkań w Bożej obecności. Będę chciała chociaż na jedno dołączyć 🙂

  • Rafal

    Członek
    27 maja 2022 na 19:13

    DZISIAJ KOLEJNE SPOTKANKO DLA CHĘTNUCH – GORĄCO ZAPRASZAM O 20

    kod do google meet: inn-xugu-imv

  • Rafal

    Członek
    3 czerwca 2022 na 19:40

    Witajcie Boża dziatwo :). Dzisiaj piąteczek, więc ponownie o 20:00 do 22:00 otwieram pokoik do wspólnego spędzania czasu. Tak, tak, wiem – jest piątek, zaczyna się weekend, wszyscy macie rodziny i swoje zajęcia, dlatego pozostawiam Wam pełną dowolność w dołączeniu do “spotkania przy kawie”…..czujcie się wolni i nieskrępowani. I tak Was kocham całym sercem i choćby dla tylko jednej osoby, będę to czekał, bo warto!!

    Oto kod to spotkania na google meet:

    eys-mprf-kcb

    Z serca Was Błogosławię 🙂

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

Start of Discussion
0 w 0 odpowiedzi Czerwiec 2018
Teraz