Forum

Znajdź odpowiedź, zadaj pytanie i połącz się z innymi użytkownikami!

Strona główna Rozmowy Public Forum Podziękowanie.

  • Podziękowanie.

    Posted by Usuń użytkownika on 17 lutego 2021 na 19:31


    Droga Agato, zapisując się do szkoły: Pasja i Wizja, nie miałam pewności na co się zapisuje, uczyniłem to bo coś w środku mnie mówiło, że to jest coś dla mnie, coś z czego wzrosnę duchowo. Chociaż mieszkając w USA, jest duża różnica czasowa i te; klasy, grupy, naucznia wypadały akurat gdy pracuję, jednak Bóg pomógł i w tym: bym miał czas i społeczność z Wami, z klasą.

    Dlaczego dał mi Pan ten czas i możliwość?
    Dzisiaj po czteromiesięcznym nauczaniu, które przekształciło się nie tylko w informacje, czy nauczanie ale moja rodzina duchowa wzrosła .
    Wspólnoty czas nie tylko nakierował mnie na drogę przeznaczenia, nie tylko ukazało mi co jest moim celem i powołaniem, nie tylko potwierdziło mi to co już wiedziałem, nie tylko dostałem potwierdzenie poprzez drugie osoby, (które prowadzą te szkolenie)co Bóg mówi do mnie poprzez nich ale ta więź, która powstała między nami (osoby prowadzące, osoby biorące udział w szkoleniu i oczywiście Ty Agatko)jest czymś wspaniałym, czymś co jedynie może uczynić miłość Boża. Teraz powstała w nas więź Duchowa, niektórzy z nas, postanowiliśmy dalej spotykać się poprzez WhotsApp i już założyliśmy grupę internetową i kontynujemy naszą relację.
    Dzisiaj już wiem dlaczego zapisałem się na ten kurs, wiem, że to Duch Święty wskazał mi bym się zapisał, bym był Mu posłuszny, więc tak też i zrobiłem.
    Dzisiaj mam pewność co do swojego powołania, dzisiaj wiem jaki jest plan względem mnie, za którym podążam i wiem to, że Bóg jest ze mną, bo potwierdził mi to: właśnie podczas tego szkolenia, teraz wiem, którędy mam iść, by dojść do zwycięstwa, którą drogą mam kroczyć do poznania i teraz już wiem: kim ja jestem w Bożych oczach, jaki jest cel mego istnienia i jaki jest kolejny krok: by przybliżyć się do mojego Taty: WSPANIAŁEGO BOGA JAHWE.
    Te szkolenie jest wspaniałą służbą, dzięki niej wiele się nauczyłem i poznałem wspaniałych Bożych ludzi.

    Dziękuję Agato za Twoje poświęcenie: za czas, za służbę którą czynisz dla BOGA i JEGO KRÓLESTWA.
    Agato niechaj dalej Święty Bóg Cię prowadzi,
    moc Bożych błogoslawieństw. Dziękuję:
    uczeń David L.

    Usuń użytkownika Odpowiedział 3 lata, 2 miesięcy temu 1 Członek · 0 Odpowiedzi
  • 0 Odpowiedzi

Sorry, there were no replies found.

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

Start of Discussion
0 w 0 odpowiedzi Czerwiec 2018
Teraz